IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Антарктика се насочва към неконтролируемо топене


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 0
Поредната доза лъжи за "Глобалното затопляне" - през по-голямата част от съществуването на Земята не е имало полярни шапки и ледници, сега щом ги има значи че живеем в Ледников период. В Еоцена средните температури са били с 14 градуса по-високи от сега и нищо - живота си е процъфтявал, цяла Европа е била покрита с тропически гори, а крокодили са живели зад полярния кръг и в Антарктика.
отговор Сигнализирай
13
Оруел
преди 7 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Останаха ли още бавноразвиващи, които да вярват на платени пропагандни новини? Който има над 2 мозъчни клетки знае, че всичко е, за да се отнемат правата на хората. Четете и мислете, има една книга "Ще има война и Матрицата ще падне"
отговор Сигнализирай
12
Русия
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Демо крастите изсякоха горите начелу с цар Хасан Две
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
ПРОПАГАНДА! Целта е данък въглероден отпечатък. До 2030 още много изненади ни чакат. Все неприятни. Защото сте овце!
отговор Сигнализирай
10
чети внимателно
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
"Гърция ще потъне." - Петър Дънов
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Начи Варна и Бургас ще бъдат под вода, да не си купуваме нещо от там
отговор Сигнализирай
8
Мнение
преди 7 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 2
Статията да се чете:Трилионерите от давос ненавиждат свободата на обикновения човек и затова ще му приберат всичко каквото притежава, за да се чувствал щастлив!Първо пропаганда, а после фашизъм!Нямате право да мислите другояче!Който е инакомислещ на овладените медии, значи е путинист и трябва да се "демократизира" както бяха "демократизирани" украинците и мирните жители в ивицата Газа!Така работят фашистите!
отговор Сигнализирай
7
Британски учЕн
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Добре че живея на няколко стотин метра над морското ниво. Холандците да му мислят с техните диги.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Ел Ниньо. Другата година няма да е така вече.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 7
Тея са учени колкото аз съм готвач.
отговор Сигнализирай
Новини