IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Летищата в ЕС връщат строгите правила за течности в ръчния багаж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
На мен пък ми изхвърлиха 100 гр шишенце с течен шоколад, въпреки протестите ми, че първо е в нормата, второ - не е течност. Ама и да се оплакваш най-много да си изпуснеш полета. Аз затова вече не нося никакви течности или меки храни в ръчен багаж.
отговор Сигнализирай
11
Ами факт е
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Факт е, че на всяко летище тази глупост се изпълнява по различен начин. В Дубайското летище се разрешават неограничено количество парфюми по 100мл Всеки. А в някои дебилни дестинации като Софийското летище е Общо 100мл. Това трябва да се разбира като опит на авиокомпаниите да продават чекиран багаж, защото много хора пътуват само с ръчен багаж. Поредната алчност на лобитата на аеиокомпаниите.
отговор Сигнализирай
10
До 9
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
А ако малкото бурканче е пълно с 250 грама HMX оцветен като лютеница?
отговор Сигнализирай
9
Случаен минувач
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
А бе на нашата аерогара ми изхвърлиха малко бурканче с лютеница! Казах им, че това не е течност, това е паста, неразпечатан буркан, фабрично затворен! Непрекъснато измислят начини да тормозят хората!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Страх ги е от терористи. Но реално ако някой реши да направи терористичен акт нищо не може да го спре. Дори и при най строгите мерки за сигурност пак има поне 1000 начина да се вкара малка бомба на борда на самолет която е достатъчно силна да го свали.
отговор Сигнализирай
7
Питащ
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
А, кога всъщност го отмениха, защото нямам такъв спомен и опит?
отговор Сигнализирай
6
бл
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 5
За какъв въздушен Шенген говорим като на летищата си има фашистки "мерки за безопасност". Проверките на документи отнемат най-малко време в сравнение с другите процедури.
отговор Сигнализирай
5
Адвокатче
преди 7 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 4
Нека да не дават да се качват течности , но да се полага не всеки пътник безплатно в неограничени количества вода, безалкохолно, чай, кафе и сокове.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 2
Че то и в момента е така, какви глупости пишат. Над 100мл отива в коша.
отговор Сигнализирай
3
100 грама вода
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
то по-добре да пиеш вода преди полета :D
отговор Сигнализирай
Новини