IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп: Асад избяга от Сирия, след като загуби руската подкрепа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
В същият пост казва, че Украйна вече е загубила безсмислено 400 хиляди военнослужещи.
отговор Сигнализирай
17
()+
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 4
Рижия и той след напън се изтърва...Да видим САЩ ,кога ще изгуби интерес към укРайна и спре оръжията и Парите на зелената гадинА.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 8
"Помните ли САЩ как избягаха от Афганистан?" Помним как Путин избяга от Масква.
отговор Сигнализирай
15
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
1. ЗА НЕЯ 2. Аз разбирам Русия. В крайна сметка асад се държеше все едно нищо не дължи на русия 3. Но сега аз трябва да говоря с мои контакти в иран пакистан афганистан 4. Сирия не може да бъде приятел на франция и сащ (аз съм голям фен на доналд ама той се прай на разсеян)
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
И зава се отнася същото щом позволихте на човек дпособен да направи отново 11 септември да вземе контрола
отговор Сигнализирай
13
Джордж Оруел
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
Здравият разум се завръща. Засега в САЩ, скоро и при нас. Само да сме наясно: путинска россия няма място в цивилизования демократичен свят! Така че, рано е да се радвате, жалки копейки... Просто евроатлантическият вятър задуха отдясно, както си му е редът. Ляворадикалната проказа не успя да ни порази необратимо, както се надявахте!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Туморовото образувание трябва да се израже тотално !
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Помните ли САЩ как избягаха от Афганистан?
отговор Сигнализирай
10
баба мара
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
русия на кого да помага наи напред и тя е в тежко положение сега по сценарии каквоследва турция е водеща сила при избиването на кюрдите в сирия и ирак
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 8
Украйна е най- голям цирей на Русия създаден от Гурбачов и Елцин !
отговор Сигнализирай
Новини