IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сериен подпалвач гори коли на Tesla в Дрезден


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
ЗЕЛЕН
преди 2 дни
Харесвам 0 Не харесвам 0
...преди тя да може да се преобразува термично.... батерията, т.е. преди тя да се взриви, ама тази думичка е лоша...
отговор Сигнализирай
16
Елементарно Уотсън
преди 2 дни
Харесвам 1 Не харесвам 1
Това висша проява на путинофилия.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 2
Новият "Георги Димитров "
отговор Сигнализирай
14
XA XA XA
преди 2 дни
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ето как немските производители на електрически коли се борят с конкуренцията
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ааа just stop oil са се активирали срещу Мъск , но са в грешка, не вредят на Мъск, а на зелени собственици, платили си на Мъск за електричките. Смешна постъпка, работеща срещу зелените.:))
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: когнетивен дисонанс - Не съм точно съгласен. Аз никога не съм бил "зелен", но определено ми харесваше S-ката, че е бърза и мажеше наред класи амегета емки . Сега - защо ми трябваше 2 тона седан, при положение, че живеех на 3 км от работа, нямах деца и бях намлян всеки ден след работа - но споко - живея пред метро ... Не мога да ти кажа. Някак си вече изгубиха "магията".
отговор Сигнализирай
11
Хммм
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 0
Така е когато им е набивано от деца че трябва да носят вина още с раждането си и по света са известни само с Хитлер който е военен престъпник и те са деца на изверги които са убивали невинни евреи по чисти от сълза. Аз живея в Германия и не се учудвам в какво превърнаха тази държава. Само че отново идва друг строй и скоро ще ги зачаткат пак и чистката ще продължи този път до самия край и света накрая ще заживее в мир и спокойствие най-накрая.
отговор Сигнализирай
10
Хи хи
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 2
Въх кви неща ставали при демокрацията.....
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 3 Не харесвам 5
Какво друго може да се очаква,от хора израснали с Вартбург и Трабант, докато гнилите капиталисти,лазейки по земята от глад,едва се вмъкват изнемощели в Мерцедес,БМВ, Опел, Фолксваген,все продукт на загиващият им строй.
отговор Сигнализирай
8
когнетивен дисонанс
преди 2 дни
Харесвам 6 Не харесвам 0
А най-забавното е, че именно най-големите либтарди, защитниците на розово-зелените ценности, ги накупиха теслите хахахахах. Честно казано няма да се изненадам ако сега сами си ги палят.
отговор Сигнализирай
Новини