IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мадрид скочи срещу високите цени на жилищата: Непоносимо е ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Мене ми
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 4
Струва че протестите при Виденов ще ви сторят като новогодишна заря. Непрекъснато се помпят цените....хората не смогват
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 1
Поздравявам колегите от Мадрид, за гражданската позиция!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 1
Свиквайте това е бъдещето. И в Атина никой не може вече да си позволи наем или апартамент, скоро и в други столици. Който купил купил. А иначе има бол места по малките села наоколо и е по-евтино. В Германия не всички живеят в Мюнехн ами и в селата около него на 30 мин с кола или 50 мин с кола.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 6 ами ... Виш ся. Щото се позлва за други работи, па и еднов реме кат си работил си зимал част отнпечалбатя сяй заплата и кот такоа
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 11 Ами да им забранят така ... Лой ен плати и на часа фююююууу навънка. Нема зима, нема шете ... Така хем няма да има големи загуби, хем ше понамалее населението, нали?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е кал ше е скъпоо - в Малага е толкова по евтино спрамо Дубай, *** даже и Гърция, а за Велинград да не говорим ...
отговор Сигнализирай
11
Причините
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
заради ограничения върху годишното повишаване на наема, собствениците вдигнаха наемите за години напред, ДРУГИ спряха да дават на дългосрочен наем а само на студенти за няколко месеца, като включим туристическите наеми, плюс закона според който ако някой се настани у вас докато те няма и стои повече от ден - само със съдебно решение може да го изкараш, и му плащаш сметките....
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 8 - Ами трябва да намалят популацията. Да направят една оценка *** кой калъв е и ... Да ги изселват.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 5
Ами вместо да скачат, да запретнат ръкави и да работят! Аааа! Да си правят тяхно со жилище и да си живеят там. Ама кво- в града искаши да ми живеят!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 3
Причините за скъпотията са основно две - хитрягите, както пишете, винаги са прибирали парите, и второ, размножаване на макс и повишаване на търсенето на жилища и храни.
отговор Сигнализирай
Новини