IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Руснаците използват магарета на фронта в Украйна по пътя към победата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

290
АГЕНТ ТОМОВ
преди 17 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
НАТОВСКИ ***,100 МАГАРЕТА ДА ВИ ОКАЧАТ.!!!!
отговор Сигнализирай
289
анонимен
преди 17 часа
Харесвам 7 Не харесвам 14
От най-голямата танкова армия в света до атака с магарета... Колко тъжно, копейки. Нищо чудно, че се молите на Тръмп да направи нещо. Колко тъжно!
отговор Сигнализирай
288
blitzkrieg
преди 17 часа
Харесвам 7 Не харесвам 6
Е сега вече ще стигнем Берлин, само да освободим Суджа с корейците.
отговор Сигнализирай
287
анонимен
преди 17 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Запада, НАТО и САЩ разработили роботи с 4 крака за преввоз на товари на фронта, за 500 милиарда долара. Руснаците просто използвали магарета.
отговор Сигнализирай
286
blitzkrieg
преди 17 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
С американците и украинците - до Берлин, без тях - до Бахмут.
отговор Сигнализирай
285
анонимен
преди 17 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Прави се Преход към Ековойна и Зелена война. Без въглеродни емисии и петролни продукти.
отговор Сигнализирай
284
Радослав
преди 17 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Колко по страховито звучи вместо 1-ва танкова бригада, 1-ва магарешка бригада. Сега остава да сменят калашниците с копия и Путин да се преименува на Александър Македонски.
отговор Сигнализирай
283
Радослав
преди 17 часа
Харесвам 9 Не харесвам 6
Втората по сила армия в света след 3 години малтретиране на границата с Украйна, вече разчита на много по интелигентни войни в крак с новите технологии на 21 век, а именно магаретата. Каква мощ само проектират магаретата за СССР.
отговор Сигнализирай
282
Русофил
преди 17 часа
Харесвам 4 Не харесвам 9
При тези новини редовите руски солдати заплакаха от мъка, а путлероджендърите ревнаха ура. Вече цената на кожух от магарица сред путлероджендърите стана на цената на кожух от норки защото путлероджендърите вярват, че ако се наметнат с кожух от магарица и си покажат задния вход на новите си друга, те от своя страна ще запълнят тази празнина.
отговор Сигнализирай
281
Радослав
преди 17 часа
Харесвам 8 Не харесвам 8
Като ги няма "злите капиталисти" да ти пратят студебейкъри руснаците ще се бият както в 19-ти век.
отговор Сигнализирай
Новини