IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лавров: Няма смисъл да се канят европейски лидери на преговорите за мир в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен 8 а на САЩ основанията какви са...Украйна в Северна Анерика ли се намира или в Европа...
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 6 Не харесвам 13
по принцим съм за тръмп но горкия Лав Рофф е толкова жалък и смешен Лав Рофф лав Рофф благодари се на ГОСПОД че властта в САЩ се смени иначе ДЕДО БАЙ БАЙ щеше да ти изравни държавата със земята Лав Рофф
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 10 Не харесвам 2
Само наш киро бил поканен....хи хи хи....ама не се знае дали ще иде щото бил много ангажиран. хи хи хи
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 9 Не харесвам 1
И да ги поканят в крайна сметка ще поддакват на Тръмп, а той едва ли има нужда от фалшивите им празнословия.
отговор Сигнализирай
12
мак
преди 5 дни
Харесвам 4 Не харесвам 7
А участието на сащ има ли смисъл? Да преговарят русия и украйна и да свършва войната.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 9 Не харесвам 7
Русия заема територия от 43 процента от Европейския континент. Европейския съюз заема 42 процента от Европа, необвързани страни като Беларус, Украйна, Молдова, Норвегия, Швейцария, Лихтенщайн, Сърбия, Босна, заемат 15 процента. Та така за неосведомените по въпроса. Демек по територия Русия бие Европейския съюз. В Европа. И да се пишат някои по-европейци от руснаците е НАЦИЗЪМ И ГЛУПОТЕВИНА
отговор Сигнализирай
10
хм
преди 5 дни
Харесвам 17 Не харесвам 1
Е, и таз добра! Поне един виден европейски лидер, като академик Николай Денков няма ли да поканят? След сериозните и напрегнати разговори, винаги има нужда човек да се посмее малко с някой шут!
отговор Сигнализирай
9
Не виждам
преди 5 дни
Харесвам 8 Не харесвам 2
смисъл от европейско участие в преговорите за мир, защото еесовците са марионетки.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 10 Не харесвам 5
Кратко, точно и ясно казано. Ако ще се преговаря за мир, ще е между главните воюващи. Присъдружието няма място на масата. Не съм чувал Лукашенко или Ким да искат да участват в преговорите. Тогава на какво основание са претенциите на Старнър, Макрон и сие?
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 5 дни
Харесвам 12 Не харесвам 14
Три години ви млатят украинците, един Донбас не можахте да го вземете целия, сега рижия перчем от Америка трябва да ви отърва....побоя обаче няма да спре!
отговор Сигнализирай
Новини