IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Европейските сухопътни сили в Украйна ще се нуждаят от Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 8
Защо им е Тръмп за да ги предаде на Путин ли? Тръмп е най-гнусния предател в човешката история. Троянския кон е някаква дребен любопитен факт и детска закачка пред предателството на Тръмп.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ами като са толкова бойни, на първа линия в Украйна, не само да говорят, па др у чувалите.:))
отговор Сигнализирай
10
Буа ха ха
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 0
Макрончо щял да спасява Укрия. Той собствената си държава не може да спаси та друга. Нон стоп са бунтове и палежи срещу управлението му.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен5 - Едва ли и това. Ще изпаднат в дискусия кой в основата, кой отгоре, от колко човека се състои, кой ще плати тренировката. И за гимнастика не стават.
отговор Сигнализирай
8
????
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 1
Какъв план бе "умници". Над 100 пъти ви беше казано, че войната е именно, за да не стигне НАТО до Русия Вчера ясно ви беше казано от най-високо ниво в Русия, че никакви мироопазващи войници от държави членки на НАТО няма да бъдат допуснати. Но слабоумните ви медии, слабоумния президент на Франция и слабоумния премиер на Англия едно и също дъвчат. И докато ингилизите са прости, то франсетата отдавна са набрали на бабата.
отговор Сигнализирай
7
Чембери яко
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ама Тръмпича не се занимава с 72 пола жендъри. Когато станат само 2 пола, тогава може и да поговори с тях.
отговор Сигнализирай
6
Камъните падат
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 0
Те ще се нуждаят от Тръмп, но той тогава ще спи и няма да е на разположение.
отговор Сигнализирай
5
от Сидни Ав$тралия
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 0
Европейските сили европейския президент ли ги командва? Ако войник дезертира европейската воена полиция ще го вкара в европейския затвор?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 0
Без чичо Дончо, евролиберастите са просто един ансамбъл мажоретки, могат гимнастическа пирамида да направят, нищо друго.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 1
Кръволоците зад Ламанша нямат спирачки. Може би руснаците наистина трябва да ударят това островче. И без това там се напълни с пакистанци и индуси, редовите местни така или иначе нямат шанс.
отговор Сигнализирай
Новини