IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мерц и социалдемократите обявиха, че са постигнали принципно споразумение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
ЦинДзин
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
А Бербока дето се обръща на 360* къде е .,.., в управлението ли е ?
отговор Сигнализирай
11
Хейт
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ще продължите да копаете дъното!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИ. В БЪЛГАРИЯ СЪЩО СА ТАКИВА В ПРАВИТЕЛСТВОТО.
отговор Сигнализирай
9
Ангелов
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До баба МараПрава си маро през1941 г *** те нападнаха Русия а през 2022г.други *** нападнаха Украйна разлика няма
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Който и да управлява Германия, докато е зелена лошо и за нея и за останалите с ЕС, но в полза на чине производители и бюджет/.
отговор Сигнализирай
7
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Германците все още си мислят ,че тумора който си отгледаха ще го премахнат с физиотерапия и хомеопатични лекарства
отговор Сигнализирай
6
баба мара
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
русия ли ви нападна 1941 вие не сте хора вие сте из----ди народите искат мир исътрудничество никои никого няма да напада ако не го провокира съзнателнопарите да отиват за народите а не едни да печелят за сметка на избитите в 21 векспрете се наи после с това оръжие махнете санкциите над русия и върнете откраднатото оправете сев поток2 да потече руски газ
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Разлаяха се хибридите, хахахаха
отговор Сигнализирай
4
Абе
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
чудесно. Знаеше се. Искам само мигрантите да не отслабват натиска. Очакват се и едни нови милиарди за оръжие. Като гледам колко щяло да струва измиване на прозорци в София е ясно каква кражба ще стане. Алилуя на ЕС. Заслужено ще си отиде в историята. Вероятно следващото формирование ще е по-разумно. Но, защо ручахме жабетата.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
И този прецака Гюнтеровците и Гертрудите. Уж целите му бяха почти като на Алтернатива за Германия, но като спечели изборите веднага се гушна с Шолц. Нищо, за другите избори германците ще знаят кой колко струва. светофарните коалиции вече няма да помогнат.
отговор Сигнализирай
Новини