IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп заяви, че ще говори с Путин и ще покани Зеленски отново в Белия дом


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Жълта
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Карта за Тромпета!САЩ и Украйна ще поставят уловия на Москва?Лудите са на мода!
отговор Сигнализирай
17
Ароматният пръч
преди 7 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Ха,ха,ха,примирие в области в които само едната страна има оръжия - Русия плюс възобновената военна помощ за Украйна не са редпоставки за приятелски разговор при положение,че Тръмп няма карти за натиск над Русия повоче от това,което направиха - да блокират чуждите пари,които обаче не смеят да им вземат и приходите от лихви,че доста инвеститори по света ще си изтеглят авоарите от САЩ.Ясно е,че гледат да се оттърват САЩ от горещия картоф Украйна,но по този начин само ще втърдят руската позиция.
отговор Сигнализирай
16
Ароматният пръч
преди 8 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
За радост на привържепиците на Зеленски този път отношенията рязко ще охладнеят след този разговор,Русия никога не си променя първоначалните искания и не е въпрос до Путин.САЩ ще наложат санкции върху Русия,а Путин ще си нарави чай отсамовар,тъй като олоротът им спадна до 7 милиарда долара,което са стотинки за кафе от автомат и ще постави въпроса за замразените руски пари за 300 милиарда долара на централната банка като условие да помисли и да му ги върнат ще продължи да мисли.
отговор Сигнализирай
15
Я па ти..
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: *** 12 За сега няма победител. И двамата са на кантар .Ако имаше победител , нямаше да има преговори за примирие. Война се печели само с пълна победа , иначе за какво умряха над един милион души.
отговор Сигнализирай
14
Така е
преди 8 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тръмп да покани лично Путин в Белия дом на килимчето пред камината. Война не се прекратява по телефона.
отговор Сигнализирай
13
MaйMyнaтa
преди 10 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
А пък Пyтин, да не эаяви, че Аляска вече е Альошка !?
отговор Сигнализирай
12
Карачанаков
преди 15 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ехо аз съм ТРЪМП ака пък до мене е МЪСКарата.
отговор Сигнализирай
11
Смешник
преди 15 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
Че той първо трябваше да говори с Путин който печели на бойното поле и след това да информира Зеления Предложенията за прекратяване на войната се правят от победителите а не от губещите
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Путин ще го отсвири както си е редно и войната ще продължи!
отговор Сигнализирай
9
ПУТИН ГО Е СТРАХ
преди 16 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
ДА СЕ СРЕЩА С НЕПОЗНАТИ ХОРА НА НЕПОЗНАТИ МЕСТА ПО - ДАЛЕЧЕ ОТ 200 М ОТ БУНКЕРА... КАК РАЗГОВАРЯТ С ТРЪМП?..... СИГУРНО ПО ТЕЛЕФОНА
отговор Сигнализирай
Новини