IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ако Путин прекрати войната, ще бъде свален от елита в Москва?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
Пак по опорката?
преди 20 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен 83: Цар си на п'ростотиите. А Русия ще спре войната когато реши, а не когато на Зеленски и укронацистите им е удобно. Нещо неясно?
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 20 часа
Харесвам 0 Не харесвам 5
И кво казвате вие копейки т.е какво казва мутрофеевна (аве нещо не са я виждали скоро по изложби) nyтинacpaнko ше спре войната, което ако искаше до сега да го е направил и да си прибере един куп безработни побъркани затворници от фронта в пРосията или няма да я спре и ше фалира отново пРосията която е в стагфлация, без да му дреме заради милиардите долари, евраци, дворци и яхти които натрупа от прогнилия Запад, че обикновения колхозник пак е в мизерията? Вие за това ли стоите в ЕС? А копейки?
отговор Сигнализирай
82
Не е ли ясно
преди 20 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
"заяви дипломатът и съпредседател на Атлантическия съвет Иван Анчев" И какво да очакваме от съпредседател на Атлантическия съвет. Нещо друго освен русофобски спекулации? Не е за вярване.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 21 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Молете се да остане, че е по-мек и дипломатичен. Ако дойде след него някой от ястребите, ще ви такова май***е на всички атлантици. Дами ще си говорите в храстите.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 21 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Путин не е казвал война за 3 дни, това са плоски лъжи. Атлантическият съвет името му показва, че не е европейски, затова този господин да хваща самолета
отговор Сигнализирай
79
Поредният
преди 21 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Зомбиран со.росо...ид опитващ се да ни просвещава по теми от които нищо не разбира.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 21 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Тоа що се е нагиздил като Тръмп?
отговор Сигнализирай
77
Ей,
преди 21 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Що ни откраднахте реакторите ве, атлантиди???
отговор Сигнализирай
76
писна ми
преди 21 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
от измислени "спицялисти" с ай кю на служител от уличната чистота
отговор Сигнализирай
75
Бидон с деменция
преди 21 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
фон дер *** разправяше как руските бойци сваляли чипове от перални машини. сега ще събира 800 милЯрда евро да достигне руската военна технология. тоя плешивия п....л а снимката скоро другапесен ше запее. както и псевдожурналистите днесари.
отговор Сигнализирай
Новини