IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

САЩ се сдоби с нов Тед Бънди


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Да чете СТРАНДЖАТА
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
СРАНЖО, пак си на линия, плазмодий нещастен! Не знам друг, който толкова да се опиянява от псувните, които получава. Сигурно аналният му *** тръпне при това!
отговор Сигнализирай
39
Vili Ivanov
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
А ти си много тъпо червено парче моето момче...Застреляй се, за да направиш света по-красив.
отговор Сигнализирай
38
СТРАНДЖАТА
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
до продалжение:Прав си човек - началото на злото тръгва от таварисшч Ленин.Първата му проявакъм България е изпращането на тогавашния председател на коминтерна ВасилКоларов като ръководител на Септемврийското "антифашистко" възстание за даустанови съветска власт в България.От тая си идея не се отказва и Сталин, каточрез бандита Иван Винаров внася оръжие за подривна дейност в България..."антифашистко" го сложих в кавички, защото тогава България си е била нормалнадържава спазваща Търновската
отговор Сигнализирай
37
maniak
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
mnogo fobre go kazvash Bravo Rusia si e super
отговор Сигнализирай
36
баба Хакерка
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Жоре, приятелче, незнам от къде черпиш сведенията си за тези жертви, но аз като човек със силно развито вродено чувство за справедливост ще ти кажа следното: Когато руснаците бяха в Афганистан, там бяха отворени университети и момичетата ставаха студентки. Сега там са американците и момичетата носят чулове на главите си. А ако не си бил в Русия, аз съм била. Още тогава чеченците бяха главорези и можеха да ти теглят ножа, само защото случайно си погледнал жена му. Говоря от името на съпруга си, който можех да загубя за един поглед отправен неправилно. Колкото за американците за мен те са най-големите агресори в света. Може би е от ДНКто им. Да не забравим, че дедите им избиха местното истинското американско население до крак, като животни.
отговор Сигнализирай
35
ххх
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
убийци има във всяко общество. Преди години криеха убийствата, сега ги афишират. Разликата между България и САЩ е тази, че при доказано убийство в България не един и двама се измъкнаха с условни присъди, докато в САЩ или ги пържат или ги затварят да много дълъг период. А за тези, които мислят, че само в Америка има серийни убийци, ще посоча Чикатило, за който се твърди, че е най-ужасния сериен убиец, пък е живял и убивал в Русия, а не в САЩ.
отговор Сигнализирай
34
Ю 2
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
А колко са избити в Руско-Турската война 1876-78год. Наистина сте със сифилясали мозъци.
отговор Сигнализирай
33
продалжение
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Хора мислещи така или подобно са изчадия , като най-голямото изчадие на19 и 20 век др. Ленин на който половината мозък е бил запушен от карциноми и не е било възможно да функционирва, а другата половина е била сифилясалаОоо по зле сте и от него, той е харесвал западната култура, щом е живял там.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
"Иначе им е редовен принцип да окупирват и водят войни на всеки 15-20 години - ВСВ, войната в Виетнам, войната в Залива, войната в Югославия, войната в Афганистан, войната в Ирак, готвят се за Иран и Сев.Корея.Някой беше написъл в един форум, че са избили 20 милиона с такива войни."
отговор Сигнализирай
31
noname
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
малко под нивото на Хитлер? Че той е убил 6 милиона евреи,а тоя пич - 30 човека.Не казвам,че е малко,но Хитлер му е бая над нивото.
отговор Сигнализирай
Новини