IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Земетресението в Чили от първо лице


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Ю 2
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
"Иначе във Виня щетите са повече козметични. Счупени витрини, изпопадали мазилки и няколко повредени покривни конструкции.Асфалтът също така беше нагънат и напукан на места. "А сега де. В БГ без земетресение, да пази бог, и без война сградите ни и улиците са като след бомбардировка.
отговор Сигнализирай
5
трагедия
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Ами тва е, че ти си крайно ***,не се ли сещаш,нещастнико!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 34 Не харесвам 8
Благодрение на Пиночет,че изби комунистите сега Чилйската икономика е на първите места в Латинска Америка и с антиземетръсно строителство и в резултат сравнително малко жертви, слава богу, при това силно земетресение 8.8 по Скалата на Рихтер.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Чисто и просто си имал див късмет, че си се оттървал цял и невредим от този кошмар...Така е - някои хора са 'обядвали' с Господ на една маса - имат късмет.
отговор Сигнализирай
2
НиК Каргонски
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Помня Ивайло и отличните му изяви в Стар академи.Желая му здраве,многокъсмет и творческа реализация.Дано съдбата да е благосклона за да не попада друг път в подобна напрегната и трагична ситуация.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 23
Е кво като е не знам къв си от не знам кво си тъпо предаване ?
отговор Сигнализирай
Новини