IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Неудобните въпроси след трагедията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
7777
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Тоя беше против Европа и Русия,ще липсва много на Bysh и Саакашвили
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 9
Няма ли кой да запали тая държава до основи, след като пред толкова огромна трагедия тук се говори за *** и прочие, тия в Къщата са интелигенция в сравнение с простаците, списващи тук.Нищо не може да трогне простите ви плитки душици, гладките ви мозъци без грам гънки, затова ще си тънете в мизерия и все по-задълбочаващи се *** докато има такива индивиди като тия, дето драскат тук помия.Вместо да си вдигнете посраните *** от мониторите и да отидете пред Полското посолство да покажете съпричастност да оставите поне едно цвете или една свещ, вие, изливате тук един тон помия, която ще мине и замине в архивите и ниииикой няма и да прочете.
отговор Сигнализирай
9
Рокер
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Сега се вдига вой за политици,банкери и др. важни особи.През 1970 бяха ликвидирани ДЖИМИ ХЕНДРИКС и ДЖАНИС ДЖОПЛИН - от мръсната сатанинска шайка на Едгар Хувър. Двама гении които променяха света към по-добро.През 1980 затриха и Ленън.Защо?Защото чинеха повече от *** политици и от Запада и от Соц-а!
отговор Сигнализирай
8
Пешо
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
" но за сметка на това закупиха за държавата си нови 48 Ф-16 - супермодерни изтребители."----------------------------------------------------------------------------------------------------------и за какво им са супермодерни изтребители ??да се изтребват по ефективно ли?ей на - изтребиха се.
отговор Сигнализирай
7
Пич
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 35
То е ясно каква е причината - тъпите пияни руснаци от контролната кула не са подали правилни команди на пилота и допълнително са го объркали. Кой знае с каква злоба са чакали делегацията от Полша, като се има предвид зверството което са извършили спрямо полските военни. *** пияни мужици.
отговор Сигнализирай
6
faucon
преди 14 години
Харесвам 43 Не харесвам 8
Защо Качински лети с Ту-154, който е на най-малко 20 години? - пита вечерната полска преса.... Защото Полша е имала винаги отговорни и национални политици, които са мислели и мислят преди всичко за родината си. Да, те не си купиха нов модерен самолет за собствено удобство, но за сметка на това закупиха за държавата си нови 48 Ф-16 - супермодерни изтребители. Ето това е разликата между полските политици и нашите дрисльовци тука, които мислят само за търбусите си,и които убиха България. МОРАЛ....
отговор Сигнализирай
5
Коперник
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Не е от *** съветска злоба, а от друго, което ще стане явно - да оставим експертите да установят причината!
отговор Сигнализирай
4
Смях
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 22
На калпавия полски х-- вълната му пречи !
отговор Сигнализирай
3
Захари Павлевски
преди 14 години
Харесвам 33 Не харесвам 3
Причината не е в руската машина и възрастта й, а в действията на екипажа.В цялата тази работа има нещо гнило,ако не е малоумие или извънредна ситуация.Черните кутии ще покажат всичко.Мир на загиналите!
отговор Сигнализирай
2
vlastna
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
хахаха/то се знае кой е поръчал падането на самолета/Правителството в Сянка(Билдербергите-Mасоните:-)))))
отговор Сигнализирай
Новини