IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Загуба за Меркел в Северен Рейн-Вестфалия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
младен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Да си беше погледнала рейтинга, като наш боко, и тогава да взима решения.
отговор Сигнализирай
12
sachsen-anhalt
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
*** гледайте си Мухобойко как ви го набива, а свинята Феркел си е наша грижа
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Глупости, силен лидер, дрън-дрън. Путин отдавна и дърпа конците.
отговор Сигнализирай
10
alexcs
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Меркел е изключителен лидер, свалям и шапка, въпросът е че наистина се забави с решението за Гръцката помощ, нейният глас е един от най-важните за ЕС.Германският народ недоволства и като че ли напълно резонно, все пак Германия поема най-тежката част ... около 20 милярда.(логично, те са най-мощната икономика в ЕС)Мисля че в случеят Меркел изигра ролята си повече като лидер и защитник на ЕС и еврозоната отколкото на немсия гражданин.Силна и достойна постъпка.Успех в изборите.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
8
Златко
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
И кво търси на парада в Москва?чисто лицемерие-заобичали се руснаците и германците...хайде стига де!
отговор Сигнализирай
7
ЗЛАТКО
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Меркелката не я бива, и това го видя целия свят, видяха го и германците.Хем даде парите, хем се замота и постави под удар еврото и под съмнение ЕС.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
И все пак Меркел се разписа в историята като един силен лидер, който умело лавира по оста Моска-Вашингтон, отстоява германските интереси и затвърди позициите на Германия в ЕС и без нейната дума не може да протече нито едно значимо събитие не само в ЕС, а и в Европа изобщо. Дали България някога ще има такъв лидер?!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
еми иначе ако не даде 22 мрд, фалира Дойче банк и Банк оф Франс, те са им пускали кредитите на мързеливите Никифорци
отговор Сигнализирай
4
Миро
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
до 1ела в Батак да видиш дали мразим турците, *** такъв, клането е от помаци и наемни българи, не от армията на султана. Тук живеем с турци рамо до рамо, а ти мразиш всички като *** си.
отговор Сигнализирай
Новини