IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Премиерката на Исландия се ожени за приятелката си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Хетеро
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Офффф, з момент си представих как тази баба . Не ми стана много приятно ... честно да ви кажа.
отговор Сигнализирай
42
Nobody
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
И вече ще се казва Сигурдардотир-Леосдотир... И ще ходят на меден месец до Ейяфятлайокутъл.
отговор Сигнализирай
41
Мюсюлманин
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
Двете новини в сайта тази за мюсюлманки със забрадките в БГ и тази за премиер-лезбийка в Исландия са поставени една срещу друга. Сякаш контрастират два свята. Лични аз предпочитам забулена жена с нормална сексуална ориентация, отколкото толкова освободена, но хомосексуална. Затова Исляма ще оцелее, защото не се противопоставяме на природата, а само на хората, които искат да действат против нейните закони.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
А този закон дали е приет под силен лобистки натиск, а? :))))Първият, който се възползва от новия закон е...министър-председателя:))Само за това трябва да й искат оставка!
отговор Сигнализирай
39
СТАЛИН
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Добър пример!Я и наш Боко да се вземат официално с Догана,че то всички знаят,че се либят,защо да се крият!Любовта е свято нещо!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
жената е на 67г., нека си живее с който иска. Едва ли ще правят секс така или иначе, така че дори хомофобите не виждам за какво скачат. Да не говорим по принцип там каква е депресия, толкова на север. Човек търси каквъвто и да е партньор сигурно. От друга страна за много малка като население държава като Исландия, точно насърчаване на гей браковете не им трябва, че ще вземат съвсем да изчезнат.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
36
дядо Коцо
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Еми така е тука бившия примиер беше гей там пък е лесбийка
отговор Сигнализирай
35
аз
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Прилича на стар травестит.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Две баби плеснали с ръце и се прегърнали.А като се целуват дали си менкат чейнетата??:::))))
отговор Сигнализирай
Новини