IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дилма Русеф фаворит за президент на Бразилия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Васил Левски
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Боже, какво е станало с моя народ?Половината са полу или пълни ***, неграмотни и бавноразвиващи. Не знаят, не могат, не виждат, не чуват. Зашеметени и мразещи даже и майките си. Такава слепота и безмозъчност не притежаваха българите отпреди 150 години. Ако днешния народ трябваше да се освобождава от турско робство, то половината българи, мразещи свободата и комунистите, нямаше да искат свобода защото щеще да им е хубаво да се подлагат на турците, а със събути *** не се прави революция. Боже
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
24
Бореца
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Хайде стига сте плюли, разни недомислени демократчета! И наистина ще вземе да излезе вярно това което казва за народа си измисленият министър Димитров! Ама то бива комплесари бива ама чак толкова не бива! Вместо да се радваме за успехите на една българка макар че едва ли има нещо в много българско в нея, ама все пак! И докога ще гледаме на света през нашите си очила, да го делим на комунистически и демократичен, а трябва да разберем едно света не е такъв какъвто си го представяме!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
23
ааа
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
А знаеш ли че след 5 години тази страна ще е поредното икономическо чудо.Голяма работа сме българите то бива завист ама това е върха.Вместо да се радваме за жената плюем.Вземи да се пообразоваш малко, преди да говориш.
отговор Сигнализирай
22
Калчо
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Не дай боже тази *** комунистка да стане президент на Бразилия! Макар че, какво да очакваш от една полу-*** страна?
отговор Сигнализирай
21
LosHo
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
"Nas CHERVENOTO zname rodi niii, nas ne shte ni uplashi smartta ..., "
отговор Сигнализирай
20
българин
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Блазе им на бразилците. То е ясно, че, ограничени от конституцията за нов мандат, лобито около сегашния им президент пробутват (изглежда успешно) на народа си негово протеже - партизанката-колежанка (не пише каква специалност) Русев, от българско потекло по баща. Що не дойдат тук да видят, след управлението на партизаните на какво дередже сме, та да се поразмислят? Или поне Куба на Кастро да погледнат.
отговор Сигнализирай
19
ме
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
браво! второ поколение българска емигрантка - президент на Бразилия, да живеят българо-бразилските отношения :))
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Да идва в България да ни помогне с организирането на партизанските отряди.Че до там ще я докараме в най скоро време с това правителство.
отговор Сигнализирай
17
НИ НАПРЕД НИ НАЗАД
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Че има българска жилка добре, ама защо има и партизанска ?
отговор Сигнализирай
Новини