IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За година олиото поскъпна с 46 процента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
пор-чвор
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Що никой не рева, като Доган си сложи 1 500 000 лева ЗА ЕДИН ДЕН в задния джоб, А???
отговор Сигнализирай
50
juno reactor
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
АЗ НАПРИМЕР ПУША КОНТРАБАНДНИ ЦИГАРИ.ПЪЛНЯ ХАЗНАТА НА СЪРБИЯ!ДЯНКОВ Е ЕДИН ***, УБИ ЦЯЛ ОТРАСЪЛ И МАЛКОТО ХУБАВО КОЕТО ИМАТ БЕДНИТЕ ХОРА,,,ЦИГАРА И КАФЕНЦЕ !ЧАКАМ С ВИНКЕЛ В РЪКАТА ДА МЕ АРЕСТУВАТ
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
При дюнерите и тротила няма поскъпване...
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Василев, ти си знаеш че си просто парче, нали ?
отговор Сигнализирай
47
канара
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Да.Първанов е виновен за вдигане на цените. Той е много виновен човек. Той евиновен и за ланския сняг, и за това,че след есента идва зимата, затова,чеслед хубавото време идва дъжд,той е виновен,че ББ харчи парите на държавата за да прави магистрали и да се фука пред господарите си от САЩ и Брюксел, а народа да мре,защото нямало пари за заплати и пенсии. Срам и позор !
отговор Сигнализирай
46
пор-чвор
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Абе - я се вижте в огледалата!?!??Преяждате с луканка и от време на време пишете по някой пост!!!
отговор Сигнализирай
45
Василев
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 18
Червената *** е в агония, мачкай Бойко , мачкай...
отговор Сигнализирай
44
Пират
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Бойко, мамин сладък - озапти Явор Колев, че а е спрял торент-тракерите и народа няма да има с какво да си пълни безмислените, гладни вечери. А като няма какво да гледа, белким забрави немотията, като нищо ще скокне по улиците. Боко, *** неземен - и 60-те хиляди милиционера няма да те спасят тогава. Само съвет. Нищо повече.
отговор Сигнализирай
43
Бойко Т. Живков
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
скъпи съотечественици,шъ мъ извините за цените,ама нема друг начин ,требе да се плаща на другаря Сидеров за вота
отговор Сигнализирай
42
до СТРАНДЖАТА
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Боко Тиквата мачка само обикновените хора !Боко Тиквата не мачка олигархията, той и слугува !Боко Тиквата не мачка Доган !Боко Тиквата не мачка Станишев !Боко Тиквата не мачка никой от незаконно забогателите по време на Прехода !Боко и неговите служители от НАП, МВР и всички други проверяващи органи тормозят само и единствено обикновените хора !Те съсипаха дребния и среден бизнес !Те разрушиха надстройките на обикновените хора на Несебър, но не пипнаха замъците на олигарсите по морето !
отговор Сигнализирай
Новини