IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Предричат още по-скъпи горива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Предлагам утре в 10ч на площад независимост всички масово да се наведем на североизток към отговорните фактори барем ни пощадят.
отговор Сигнализирай
39
Велински
преди 13 години
Харесвам 45 Не харесвам 6
Малко математика: през 2010г. барел петрол беше 150 $ и литър бензин струваше 2 лв. сега барела е 75 $ и литъра трябва да е левче, а не е. Извод: Мутрата защитава руските интереси и е време да си подава оставката иначе Виденов го чака пред бюрото за безработни. Колко е просто само. Топлофикицация също трябва да умре. Аман от крадливи комунисти.
отговор Сигнализирай
38
САМО В Бг
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Добре е,че поне ромите поддържат дисциплината в здравеопазването !До сега ,....какво е ЗАВИСЕЛО от народа,.......на практика ---22г.,някой сеща ли се ?Само прах в очите !
отговор Сигнализирай
37
!?
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Тон за музиката дават правешкия разбойник и господарите му.Народа търпи да му бъркат нагло във джоба , защо да не го доим до последно?
отговор Сигнализирай
36
Трафикант
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Супер! Ще правим значи още по-яка далавера с горива контрабанда!
отговор Сигнализирай
35
танкист
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
е поне догодина на лято боко ще подпише едно мораториумче с лук ойл за месец два да не се дигат цените диокато са изборите и после юруш на маслините. абе като се замисля за какво ми е кола купувам си кон за софия си е по надалавера за провинцият ще го качвам на влака с гъ..з в *** и после го свалям на гарата и му се матам. относно фекалиите, сандъкова даже трябва да ми плаща ше ще и наторявам безценните градинки и паркчета, ако всички го направим поне въздуха в столицата ще е швейцарски.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Щом ви е кеф да раните мафията - добре.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
И прегледа на автомобила по-скъп от тази година
отговор Сигнализирай
32
до 25
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Народа няма думата ,....капиталисти сме все пак ,.....власт,пари,и материални ценности ,или с една дума ,......ВЛАСТА СЕ КУПУВА С ПАРИ ,ЗА ДА СИ СЪЗДАДЕМ ---МАТЕРИАЛНОТО !Капитализма не е за бедни ,а за богатите ,който издържи ,....издържи ,айде да РАБОТИТЕ сега!Няма морал,правила ,равенство,братство,свобода ,има само ....хАМЕРИКАНСКА ДЕМОКРАЦИЯ ---
отговор Сигнализирай
31
menemenema
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
А интересно тогава като е бил по-скъп петрова, що сега е по скъп бенза от тогава???Хора давайте наистина да излизаме на 26ти... и нищо да не постигнем, поне да си знаят, че не сме пъпеши!
отговор Сигнализирай
Новини