IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Половината украинци от у нас готови да започнат работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Сега бизнесмян Ганчев ще си намери майстора. Та те повечето украинци са с по скъпи автомобили от крадливците.
отговор Сигнализирай
28
дилбер танас
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Ще се видят в чудо ,полицаите ,че и най вече местните мафиоти. В Прага украинската мафия са номер 1. изнудват и рекетират сънародниците си които работят там. Без значение мъже жени. И не бият, ами направо стрелят и хвърлят в Реката .
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Половината украинци от отседналите у нас са готови да започнат работа като съветници на депутати и министри по въпросите за ожесточаването на антируските санкции, отнемане на руски пари и имоти и предаването им в тяхни ръце.
отговор Сигнализирай
26
Коко
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
А другата половина?????????Те тия дето ги виждам са всичките аругантни, нахални, невъзпитани
отговор Сигнализирай
25
nEma Rabota
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
За нашите българи работа няма, щото една камара от тях не могат да предложат нищо освен да вършат обща работа по строежите. Други са толкова не желаещи да излязат извън зоната си на комфорт, че нито искат да научат нещо ново, нито нещо полезно дето да им даде по-добър шанс да си намерят работа и по-добро заплащане. Те си предпочитат да си стои на кафенце цял ден, от мама, от тати.. от някоя тънка схема левче тука, левче там и така до другия месец..
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
В БГ се търсят много обикновени работници,но няма защото кинти няма.
отговор Сигнализирай
23
Левски 1914
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
даже и за западна европа ще изнасяме
отговор Сигнализирай
22
Данчо КАТерицата
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да почнели работа. Луди хора.
отговор Сигнализирай
21
dakotabg
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
То,добре ги насочват,ама за заплащане, светкат ли ги?Като гледаме,какви коли карат,май нашите,,щедри''работодатели, ще придобият комплекс за малоценност!
отговор Сигнализирай
20
Поморийски кръчмар.
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Я елате пиленца при батко си да се видите у работа .
отговор Сигнализирай
Новини