IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

19% по-евтина цена на природния газ за март


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
по-евтина цена??? на природния газ
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 5
Русия е най-излишната държава за България. Русия е воденичния камък на врата на България.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Вие преживяхте -НЕ "преживяхме" без РУСКИ газ,а преживяхме с много по-скъп РУСКИ газ !Признайте,ШАРЛАТАНИ!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Еее как така? Копейките нали плашеха, че ше умрем от студ без драгоценната газ на блатниците. Добре, че тогава ги послушах и си го преместих в другия крачол и така оцелях.
отговор Сигнализирай
40
Име
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Кога ще заставите дружествата да инсталират(за тяхна сметка) дистанционни/умни измервателни уреди? Този чичко спи и прибира в джоба!
отговор Сигнализирай
39
ВСЕ ТАЯ!
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
ПРЕСКЪПО Е ТАКА И ТАКА, никой не го интересуват вашите стотинки намаление!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Кирил избори идват пари трябват.Политик в джоба да си бръкне ,такова чудо в България не се е виждало и като е тръгнало нема и да се види! Ако спечеля печеля за джоба си ,ако загубя вие сметката ще платите.Толкоз партий развъдихме и всички на Държавна хранилка а що членовете им не ги издържат е Държавна тайна!
отговор Сигнализирай
37
вс
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тия са тарикати като боцко! Юли, когато е 30 градуса, даже с 20 % ще падне! От октомври към февруари - нагоре - от март към септемви надолу! Както не веднъж е казано, в България няма смисъл да ходиш на цирк! Ти постоянно гледаш "блестящи" изпълнения на арената!
отговор Сигнализирай
36
Кирил
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Така цената пада,а парното в София си върви по 139 лв на м.в.ч. са това не мога да го разбера.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Супер, а сега чакаме цената на тока да се "срути", на дизелът и бензина, защото май цената на претрола паднала, което препрочитайки "обосновките за вдигането на цената на тока" отпреди 5-10 години, ни кара да очакваме онуй светло бъдеще. Ха-ха! Цената на водата пък, зависела от цената на тока ...., така е и при мобилните оператори. А бе при тези празно нема! Хи-хи! Цената на икономичните крушки също изглежда зависи от цената на тока ...Хи-хи!
отговор Сигнализирай
Новини