IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Как Даринка от Казанлък стана Мадам Мулти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Някой
преди 10 години
Харесвам 69 Не харесвам 0
Пълна срамота е да има жури,човек който нищо смислено не е направил в живота си...Женена за мутра-човек( който е рекетирал, крал, бил, мамил)..и сега ни я дават за пример на успял човек ли? Срамота в тази държава всичко се ***..ние нямаме положителни герои на нашето време!! Срамота
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 50 Не харесвам 0
Излгежда мис Мулти е спечелила шоуто "Италия търси талант" с жури Силвио Берлускони.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 53 Не харесвам 0
С каква цел е тази рекламна ПР акция. За да се оправдае пред мат'риала даването на 1/4 милион на тази, която нали уж няма нужда от такива дребни суми. Да се натрапва.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Спомням си преди беше хубавасега или е остаряла или пластичния е прекалил
отговор Сигнализирай
18
До 17
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Спомням си Указ 54 и 56. Много хора тогава му повярваха и направиха опити, но не всеки успя.Но, ако си спомняш, и там се говореше за частна инициатива, а не за бизнес - просто това тогава беше "*** дума".
отговор Сигнализирай
17
ауууууу
преди 10 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Тя станала страшна бе.А на въпроса как стана богата ли,ами всички знаем.
отговор Сигнализирай
16
До Софи (11)
преди 10 години
Харесвам 52 Не харесвам 0
Някои хора си мислят, че като мине време,може да разказват митове за себе си.В гимназията имах съученичка, която, след като завършихме, се яви на допълнителни изпити, за да й се зачете, че е завършила и езикова гимназия (френска). Чистосърдечно си казваше, че разчита на връзки.Беше още социализъм и да учиш в езиково у-ще беше атестат, че си от по-специален.Това момиче не успя да влезе във ВУЗ. След промените я гледам по телевизията - представи се за журналистка, завършила Френската гимназия:)
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 71 Не харесвам 2
Демокрацията изкара всичкия *** на повърхността.
отговор Сигнализирай
14
мм
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 0
На мен ми е интересно как се чувстват участниците в съзтезанието като значт че един от журито което ги оценява е изял поне 3-4 кофи със семенна течност....пародия на шоу ще е това.
отговор Сигнализирай
13
Генералски зет да си
преди 10 години
Харесвам 69 Не харесвам 0
Илия Павлов е роден през 1960 г. От 22 до 28-годишна възраст е генералски зет. Какво му се случва през това време? Освен ВИФ, завършва и журналистика в СУ. Офицер е в школата "Чавдар", после журналист във в."Нова светлина", а след това - чиновник в Комитета за култура.Помните ли как се влизаше да следваш журналистика, как се ставаше журналист в столичен вестник и как се постъпваше на работа в Комитета за култура. Четейки на глас, Илийчо сричаше, но това е незначителна подробност :)
отговор Сигнализирай
Новини