IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мъск отваря скоро тестовия свръхскоростен тунел


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Новия соларен покрив за къщи"... Не смятам, че това е нещо революционно. Нито е най - доброто, нито е най - евтиното. И вероятно също се прави в Китай.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Мъск го отваря от 2012 година. И още не е отворен. Една мексиканска фирма му построи пътрвия тестов вагон. И сега ще етства нещо, което трябваше вече да е готово. И ще го тества на скорости 4 ПЪТИ по -0 НИСКИ от реално съществуващи технологии. Цялата работа е за смукане на инвестиции, които да закопае в Тесла.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Освен една електрическа кола друго реално от Мъск не сме видели. Ама електрички правят и в Китай и то доста успешни
отговор Сигнализирай
35
малко инфо
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Виждам, че много хора се чудят защо се ползва все още единицата за скорост -възел(knots), която не е по с-*** СИ. Ползва се на всички кораби, самолети, яхти и пр., защото е по удобна и дава пряка връзка м/у геогр.координати и разстоянията. 1 м. миля=1' от земния градус по меридиана. Оттам 60'=1градус, а градусите са 90 от екватор->полюс. Или наум 5градуса на север=5*60=300NM(морски мили). За км умножаваме по 1,852 Възел е миля/час. За сушата има друга миля -ок 1,6км/миля(statute mile)
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Мъск е капиталист атеистичен материалист и олигарх печелещ от технологичен монопол на технологии създадени от учени подписали договори правещи всяко ново тяхно откритие негов патент.Тъй че не ми защитаваните това модерно подобие на крадците Морган и Едисон който играейки си на учени съсипаха истинския учен Тесла и като не можаха нищо сами да направят от яд наредиха да му подпалят лабираторията.А за креативнист благодаря за съвета последвах го и сега аз самият съм учен извън България пука ми.
отговор Сигнализирай
33
Бат Бойко
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
поръчвам няколко веднага с следните дестинации!Филиповци - Берлин еднопосочнаСтолипиново - Дортмунд еднопосочна
отговор Сигнализирай
32
Сандо
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ша пристигат хората на части ви казвам в другият край на тръбата
отговор Сигнализирай
31
Pit
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Мъск е велик!Вие,които го плюете станете умни,морални и креативни.Изправете се на два крака,станете хора и творете.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Елена Мъзг пак ли се прави на умна?
отговор Сигнализирай
29
аз
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
аз пък, започвам да купувам рубли, докато са по 3 лв. стотачката. ше чакам да станат 1 към 1! Suun!
отговор Сигнализирай
Новини