IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Свършват ли IP адресите в Глобалната мрежа?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
НАСКО
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
за всички разбирачи ако се сетите колко срива ще има по време на преминаването от 4 в 6 бедна ви е фантазията..... а спре ли нета доста страни който оправляват всичките си дейности през интернет пространството ще го закъсат :D (еи ти го края на света) - по мое мнение е това че съм некомпетентен е друго
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
IPv6 има потенциал от 3,4X10^38, което е доста повече от няколко трилиона.
отговор Сигнализирай
8
amudov
преди 14 години
Харесвам 56 Не харесвам 0
е те тва всъщност са предсказали маите...свършването на IP адресите...то си е като края на света...представяте ли си - купувате си айфон, за който спестявате от заплатата си на продавач на *** на женския пазар от 2 години, тръгвате да се свързвате към интернет през wi-fi и ви изписва - "няма повече IP адреси, *** OFF" ... баси якото :))))))))))
отговор Сигнализирай
7
разбирач
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
ех ама и разбирачи са се събрали тука....уж много разбират, а само плюят....айде като много разбирате обяснете кое е глупост?
отговор Сигнализирай
6
онбашията
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
абе свършват щото се прахосват за щяло и нещяло, дори всеки потребител да има свое реално ип, пак 4 милиарда е много. а миграцията към нов софтуер съвсем оправдано се избягва, хората са казали - като бачка не го пипаш и това е.
отговор Сигнализирай
5
Май
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Да те и майте още едно време са предсказали че ще свършат адресите ,барабар с планетата.
отговор Сигнализирай
4
ip nat translations
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
3
Галин Димитров
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Вземете в екипа си някой поне малко технически и компютърно грамотен да ви помага!
отговор Сигнализирай
2
Ясен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Е ми ще си минава към Ipv6 нормално е да свършат от 1981 година насам доста време е!
отговор Сигнализирай
1
Saiman
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Aide pak gluposti govorite abe horata hem ne razbirat hem govorat
отговор Сигнализирай
Новини