IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Задължителните разговори между майка и дъщеря


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
:)
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Скромност плюс истинска хубост и ела гледай какво става:)))
отговор Сигнализирай
3
до 3:
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Да, ама практиката показва, че в личния си живот успяват повече скромните жени, отколкото тия, дето се правят на големи красавици.
отговор Сигнализирай
2
Добри са съветите
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Ще добавя нещо: Майката да научи момичето, че у всяка жена има нещо привлекателно. Една наша писателка беше казала нещо, което силно ме впечатли - половината от чара на красавиците се състои в увереността им, че са много хубави. Започнах да наблюдавам и се убедих, че често пъти момичета с посредствена външност, държащи се като хубавици, бива наистина възприемани като такива от не един мъж, а по-хубави от тях, но скромни, остават незабелязани.Нали за да те оценят, първо трябва да те забележат?
отговор Сигнализирай
1
###
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Dobre e da ima takiva temi na razgovor
отговор Сигнализирай
Новини