IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Екстремни проверки за US виза – достъп до Facebook...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Гост
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 9: "Според оценката на нашите американски партньори" - хм..., кои са те, че да ги научим и ние?
отговор Сигнализирай
11
Гост
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 11: А какво ще кажеш ако човек е дошъл, живял достатъчно в УСА и в зависимост от това което е видял и преживял си е дооформил възгледите. Пак ли ще е гнида?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако научат, че имаш фалшив профил във Фейсбук - виза няма.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Това правили профила у фейсбуката задължителен? Щото ако нямаш профил какво - няма да ти дадат виза ли? *** Наглите американци.Аз за удоволствие не стъпвам в страна дето ми иска виза. Само по работа ако компанията ме прати и ми изкара виза. Що трябва да си харча парите в държава дето явно не ме иска.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Мярката щяла да се прилага само към 65 000 души годишноЗащо само 65000, тази мярка трябва да се прилага върху всички кандидатстващи за визи за САЩ, а те са милиони.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Познавам такива двуличници. Русофили плювачи по САЩ кандидатстват за зелени карти и отиват там а не в Русия. Там продължават да се възхищават от Русия и големите и "достижения" показвани по фейковите руски телевизии, големи суперлативи за Путин в профилите им и плювки по САЩ. Тези *** всъщност провеждат хибридните войни на Путин на Запад, те агитираха за Тръмп по социалните мрежи те се захващат с всяка *** инициатива подета от чекистите в Москва срещу Запада.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Що па точно 65000 човека? Да не би компютрите да са им 16-битови?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 19
Проблемът на България сега е остатъчната русофилска мрежа. Според оценката на нашите американски партньори 20% от българите са русофили, затова на интервюто на всеки пети българин отказват. Ако искаме да паднат визите, трябва да се изчистим от остатъчната русофилска мрежа, иначе визите никога няма да паднат.
отговор Сигнализирай
4
1234
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
А после Ердоган нарушавал демократичните права...
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
А ако човек е достатъчно умен, та няма Фейсбук? Няма право да посещава САЩ ли? И как се определя на кого да проверяват личната кореспонденция? Понамирисва ми тук нещо...
отговор Сигнализирай
Новини