IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп обяви победа и поиска преброяването на легални гласове да спре


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Македон
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Браво на Тръмповски! Нашата история е раждала и ште ражда президенти! Вечна слава ЮСА и Македонja
отговор Сигнализирай
51
Браво
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Само Тръмп и СССР !
отговор Сигнализирай
50
пияница мистик
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Държанието му е точно като на тоталитарен диктатор като Путек, Ердоганьо и Мъдурко. Ким не го споменавам, защото там държавата е семейна собственост. Те затова и нашите пyтин0питеци толкова си го харесват и искат този арогантен *** да спечели. Още повече, че с джуджето много се разбират и този кл0yн го слуша и му се подчинява.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
И кво толкова различно предлага единият от другия... една и съща държава, същите военни/ястреби като досега, същото оръжейно лоби, кво им е новото на тези двамата, които се надлъгват?Който и да е новият, ще се промени едно ГОЛЯМО НИЩО.черните пак ще са си черни и ще бачкат черна работа, белите пак ще са си бели. За всичко пак ще са им виновни Русия и Китай, естествено, американците пак ще горят петрол за милиарди на ден и ще учат свта на екология и демокрация.
отговор Сигнализирай
48
Вуйчо Ваньо
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Чудно ми е ако Тръмп спечели пак какво ще е оправданието на демоНкратите?!? Дали пак ще е руска хакерска атака, или тоя път Иран и Северна Корея ще са виновни?!?
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
То голяма подкрепа беше от медиите за демократите .Искаха да обезверят избирателите на Тръмп с фалшиви проучвания ,но се получи обратното спориха ги и ги изкараха пред урните
отговор Сигнализирай
46
ГЕРБ forever
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
Тръмп е миротворец и ако е спечелил има надежда за света да настъпят по-добри времена.
отговор Сигнализирай
45
Luluger
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Доналд Дък е по - добрия дано той да спечели.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
До Анонимен Една лъжа не можете да спретнете ,другари демократи .И сте ръгнали да цвилите ,като .... Тръмп не е иска спиране преброяването на пуснатите бюлетина ,а на изкочилите ,,след 4 часа ,,кой знае откъде допълнителни и странни бюлетини . Пък и като знаем ,колко сте пекани демократите в лъжите,манипулациите и измамите ,напълно нормално искане . Пък и Тръмп ,печели, така или иначе . СВИКВАИТЕ !
отговор Сигнализирай
43
И
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Дядо Дони или дядо Джони
отговор Сигнализирай
Новини