IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп за думите на Байдън: Страда от деменция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Байдънта ковидова
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 19
След целенасоченото разрушаване на американското общество, държава и икономика от този deep state,сега сенилния памперс се сети че ножа опира до кокала. След демоН-Ратския ТЕРОР над целия свят, им светна на либерастите че дебелия край е дошъл при тях. Без да откраднете и опорочите изборите ПАК, нямате НИКАКЪВ шанс за каквато и власт, третополови деггенеррати!
отговор Сигнализирай
9
До 10
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
И аз. Също така се надявам да се доживееш годината. Хехехехех
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 16
Байдън, Тръмп, Путин - изпаткали старци със сла боумни фенове. Да вървят по дяволите всички изперкали пенсии и овчите им последователи беееее беееее
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 7
Байдън души малките момиченца, вижте в Ютюб! Доста гнусно!
отговор Сигнализирай
6
Препоръчвам
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 22
на Байдън да го осъди за тези думи!
отговор Сигнализирай
5
Зеленката да му даде
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
отнеговите илачи за опресняване на пачетта и мозъка. Вижте го какъв е свеж винаги. Никаква деменция не го гони. Единствено понякога забравя да спомене за офшорните си сметки и позабравя по някоя реплика от сюзета даден му от Американското посолство, но това са човешки неща. Готов е за президент на ГАЩ. Даже и за Вог се снима напоследък. Демократите да го вербуват за изборите веднага. Няма какво да му мислят.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 28 Не харесвам 7
Байдън не помни какво е казал преди малко какво остава за вчера или завчера.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 35 Не харесвам 9
От двамата на Тръмп по-може да му се вярва.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 39 Не харесвам 8
В Тръмп и републиканците е последната надежда за този свят.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 51 Не харесвам 8
Цял Свят го знае това, че страда от деменция , сега дано и американците го разберат !
отговор Сигнализирай
Новини