IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп: Украйна е заличена страна, невъзможно е да бъде възстановена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 5
Щяха да получат покана за ЕС и без Майдан, преследвания с гражданска война и война с Русия. Нямаше нужда да развиват Украинския национализъм.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 34
Тръмп е кученцето на Путин.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 43
Това е поредното доказателство, че Тръмп не може да бъде президент на САЩ - недипломатичен, твърде раздразнителен, краен популист, лъжец, непризнаващ никакви правила, вкл. и на международното право. Украйна е "заличена страна", а " Киев за три дня". Същият наратив като Соловьов. Апропо, и нашите путинисти същите глупости говорят. А кой унищожи Украйна? Казал ли е нещо срещу агресора - Сатрапията и нейния фюрер?!
отговор Сигнализирай
15
Домбил Бомбасов
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 16
сеги отвараме гугауа, пишеме норт каралайна (нортХ) и гледаме политическа ориентация, рулинг парти и почваме да пресмятаме що тоо клоун се е изцепил точно така точно там.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 17
Германия беше възстановена за 10 години (западна) и стана локомотива на Европа. При това от много по-лошо състояние.
отговор Сигнализирай
13
бачкатор
преди 6 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 7
А Жириновски не беше ли прав, когато му се присмиваха в Думата за това, че предричаше война с Украйна? Беше. Сега същите тия в Думата ръкопляскат на войната . Тръмп може да е луд, но не и заблуден.
отговор Сигнализирай
12
IQ 3.14
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
До бачкаторинж. балкански, това е предизборна кампания в сащ. никой не го брида ни украйна а още по малко задунайски татарстан
отговор Сигнализирай
11
Домбил Бомбасов
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
а, студентите дето демократите им опростиха милиарди заеми, кво ги брида украйна и тръмп? "иванчо хвърля камъни, другарко" никак не е устойчива опорка при предизборна кампания в страна, в която от шести клас натам всеки си прави сметката за себе си.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 22
Тоя е много импулсивен и инфантилен, като Жириновски! Не става за президент! Да му се обръсне перчема!
отговор Сигнализирай
9
бачкатор
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 11
Реално България може да спре войната, ако спре да изнася снаряди за Полша, Германия и Украйна. Само че никой в България не иска да спира войната.
отговор Сигнализирай
Новини