IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пенсионната възраст да се обвърже с продължителността на живота


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
НФСБ
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Всички пари от бюджета отиват за издръжка на ***! Това е съвременен геноцид!
отговор Сигнализирай
45
аналнологичен случай
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
този рапоной е на тоа пост за да служи на европейските народи или на глутницата европейски олигарси!?
отговор Сигнализирай
44
ЗАЩО?
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Добре де...Щом сме пратньори с ЕС и има такава страшна криза...защо те не се вслушаха в предложението на нашия Премиер- ДА СИ НАПРАВЯТ ЗАПЛАТИТЕ КАТО НАШИТЕ?! А ние трябва да слушаме за всичко /та дори и за тази глупост с пушенето/ ?! Защо?
отговор Сигнализирай
43
НЕ ИСКАМ
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Не искам да съм в ЕС, кой ме е питал? Тези от ЕС са точно като нашите простаци, но скоро всичко ще свърши, много се надявам.
отговор Сигнализирай
42
пенсионер-бреме
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Министъра на здравеопазването на Франция Понятовски заяви:"Ние не можем да приемем ефективното лечение с природни продукти, тъй като това ще удължи живота на хората средно с 10 години. Пенсионната система и старческите ни домове не са готови да поемат толкова много хора!"Извод: Не прекалявайте с живеенето! Мислете за младите!
отговор Сигнализирай
41
ехей
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Понеже Европа се прави на соцоиална ще ви кажа че работещите трябва да издържат търтеите на общесвото!Как жените се пенсионираха на 55 и имаше помощ на младите-да помагат да гледат внуците си за да могат младите да работят!Сега дават на *** социални помощи които прекрасно могат да се дават като пенсии!
отговор Сигнализирай
40
do 47
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
"Труд": Умираме според правителствена програма110 011 българи да умрат - такава цел си е поставило за 2011 г. Министерството на труда и социалната политика (МТСП), пише "Труд".Оказва се, че народонаселението е преизпълнило правителствения план - за този период са починали общо 110 165 души.Числото в графата "умирания" е част от официалните цели на МТСП. Такъв документ според Закона за администрацията трябва да приема всеки орган на изпълнителната власт веднъж годишно, а по-късно да публикува и отчет за изпълнението му.За разлика от 2011 г., предишната година социалното министерство не постига целта си от 110 937 заложени смъртни случая - умират едва 108 068 българи. Въпреки това задачата пак е отчетена като изпълнена.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
С българското здравеопазване пенсионирането трябва да става на 40 г.. Хората *** като пилци.
отговор Сигнализирай
38
Боко Ликвидатора
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Изнасям милиардите си в Катар и ще ви оставя накрая на Ердоган,защото само от турски камшик разбирате...
отговор Сигнализирай
37
анализатор
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
"А бе...защо Президента не свика един референдум..."И как точно си представяш това да стане? Идеята е не само тук, а в цяла Европа решенията да се взимат от "правилните" хора без право на референдуми, протести и т.н. Да ни е честит Еврейския съюз и неговата диктатура.....
отговор Сигнализирай
Новини