IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дойче веле: Недостигa демокрация в София и Букурещ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

260
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
прави са от Дойче веле:В България в момента има милиционерщина и мутроуправление
отговор Сигнализирай
259
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Станишев ни дари десен плосък данък. Защото е от елита. Подкрепя елитаризма - дясното. Дясно куче е Сергей. Както и цялата му партия - а останалите партии са нейните пипала. Десни *** са всички в парламента и тези които са били там. Никоя партия нито политик не казва че средната заплата в България не е 760-лева а е 500-лева. А трябва средната заплата да е 2333-лева според БВП на България. Десните БСП не казват че *** и другите безработни работят за 30-лева 60-часа, което прави 50-стотинки - а минималната заплата е 1,7-лева. Социалната помощ РОБСТВО ЛИ Е? Нали Милтън Фридман искаше точно това. Финансовият и Икономическият министри на Виденов са учили и са инструктирани в САЩ - още през 80-те.
отговор Сигнализирай
258
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Щом седиме и зяпаме мухите, когато ни ограбват отвсякъде ,значи наистина не ни достига демокрация ! "Демократичните " европейски държави протестират срещу всяко вдигане на цените ,дори с 1 цент.
отговор Сигнализирай
257
ДО 319
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
МОДЕРНОТО ЛЯВО СЕРЕГЕИЧЕ,КАКВО ТИ ДАРИ,ЗАЩОТО НАС ХОРАТА САМО НИ ГРАБИ И ЛИСЕМЕРИ...
отговор Сигнализирай
256
baihui
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
napomnete mu na toia shvabski 4ikidjia 4e negovata superdemocratichna Germania rodi *** i fashizmaaman ot teia shengenski !
отговор Сигнализирай
255
Случаен минувач
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
На хората, които цъкат минуси, България преди ВСВ е конституционна монархия, в която три пъти е суспендирана конституцията, което не е нетипично за Европа по това време, със що годе свободни избори, пак с изключения. В Германия единствения демократичен период от основаването ѝ е Ваймарската република, със силно съсредоточена власт в ръцете на канцлера, нестабилна и оцеляла по-малко от две десетилетия. Къде е немската демократична традиция, че не я виждм?
отговор Сигнализирай
254
свестете се бе!
преди 12 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
единственото правилно решение - спасение за БГ е: да бъдат назначени съдии от англия, фискален контрол от Франция и полицейско управление от Германия. Всички досегашни и настоящи политици, депутати и министри да им се отнеме всичко и да имат право на една боксониера в Обеля 7, поради хуманноста на демокрацията!
отговор Сигнализирай
253
Случаен минувач
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Интерсно ми е, каква е демократичната традиция на Германия от преди ВСВ, която на нас ни липсва?
отговор Сигнализирай
252
КОМУНИСТ
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 13
Да го дух.т Дойче веле , Европейския съюз и всички крадливи долни из.оди демократи, всички от СДС,БСП,ДПС а Гелб БЪЛГАРОУБИЙЦИТЕ да измрат в мъки дано. Да живее КОМУНИЗМА
отговор Сигнализирай
251
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
дясната страна е егото. Дясната ръка е властна и взема не дава. Лявата ръка дава.
отговор Сигнализирай
Новини