IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

25% от европейците предпочитат изкуствения интелект пред политиците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
И аз съм готов да заменя тиквата еднокнижник за машина...
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
аз съм готов да заменим нашите депутати с генератор на случайни числа, ще в пъти по полезен.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До АнонименЛъва за какво е създаден, а костенурката. Колко да си креативен като си гладен
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Европейците очакват техните правителства да гласуват нови закони и данъци, които да ограничат автоматизацията на труда и да предпазят работните места----дано това не се случи, защото ще докаже че наистина най големите некадърници влизат в политиката ... човека е създаден да бъде креативен, а не да виси на поточната линия като робот
отговор Сигнализирай
7
Дон Милионе
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Има вече много хора със бионични крайници. Някои искат много упорито да прокарат трансхуманизма и сливането на човека с машината и от там със ИИ. И после идва Терминатора и въвежда ред и дисциплина. И дотам с хората. Пийте си узото редовно. :-)
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Какво ще бъде решението на ИИ, да спаси планетата или да спаси човека?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Според мен ако я караме както до сега, 8 милиарда ще сме в повече за планетата, но ИИ и пълната автоматизация които, да безспорно крият риск, но който риск ако се управлява умело, това ще подобри живота на всички хора, както и на природата. И с много по-малко влияние върху околната среда, ще може спокойно да се изхранват и живеят 10 милиарда души ако не и повече. До този извод може да достигне всеки който се запознае подробно с ИИ а не реагира първосигнално.
отговор Сигнализирай
4
до 1
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
То така са мислили хората и по време на индустриалната революция когато се появяват първите фабрики и производството се автоматизира. Хората дори са чупели машините които са им отнемали работата, но в крайна сметка света не се е свършил и от население около 2 милиарда, сега сме 7 а живота на хората се е подобрил, независимо от това колко зле си мислим, че живеем днес.
отговор Сигнализирай
3
Робот
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Много голяма омраза към човека и всичко живо се надига.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
"25% от европейците предпочитат изкуствения интелект пред политиците"----------------Защото нямат ни най-малка представа, какво е това ИИ!
отговор Сигнализирай
Новини