IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ЕС не успя да договори отпадане на US визите за българи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До 67:Верно е 13:00 е и съм в обедна почивка 1 час. Валя дъжд но спря преди малко.Обади се ако идваш към Маями
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
В ЛА рядко може да видиш човек на улицата тежащ по малко от 120 килограма. Има, но са с фенер да ги търсиш. И яко цветнокожи!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
На Америка не й трябват българи! Моля ви, никога не сваляйте визите за българи! Откъдето са минали българи нищо не никне! Една държава колкото по-отдалечена е от България, толкова по-развита е! Неслучайно САЩ е най-мощната държава в света - защото е най-отдалечена от България!
отговор Сигнализирай
71
До 67
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Новата кола и бензин са Нищо.Искам катедрали, опери, театър, колежи - кеф ти барок, кеф ти готика. Спокойствие, сигурност,безплатно образование, безплатно здравеопазване - те това в САЩ го няма.Консуматорството си го пазете за САЩ.Европеецът е нива над... САЩ, във всяка една сфера, най-вече култура, история, ценности, справедливост.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Юесей изобщо не е това което е било преди 30-40 години...
отговор Сигнализирай
69
Американската мечта
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
В щата Невада се къпят когато имат вода (даже и тогава май не)
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 76:Кви Хирошими те лазят ... Маями слънце бразилки коли почивка палми евтения
отговор Сигнализирай
67
Четете Бре
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Става въпрос за отпадане на визите за краткосрочно посещение на САЩ.ЗА работа и живот има друга отделна процедура - има работни визи, зелени карти и т.н.За работа и зелена карта дори германци, италианци и британци кандидатсват отделно.Как може да се толкова т*пи.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Тази година бях за две седмици в Лос Анджелис. Обилаляхме с домакините и из други места наблизо, в това число и Лас Вегас и Холивуд. За Холивуд е ясно че е рай! Но там милионери почти няма, милиардери са. Демек не става за нищо по-малко. Даже персонала не живее там. Като цяло - не бих живял в Лос Анджелис. Изобщо в Америка, защото имам и други впечатления. В света има едно правилно място и то е Европа!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До 55 то в България е същото
отговор Сигнализирай
Новини