IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Икономиката на еврозоната отива към двойна рецесия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Тройна рецесия
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не двойна тройна рецесия
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
хората масово трябва да вземат нещата в свои ръце управляващите си живеят в друг свят.
отговор Сигнализирай
14
американеца
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Само Америка не е в рецесия ,която има трилиони дългове ,милиони безработни но има печатница за пари най-голямата в света
отговор Сигнализирай
13
Койчо
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Нашата икономика е в разцвет и винаги е на път.Тя е в една джипка в човали с пари които се хвърлят от прозореца и народа е доволени радостен.Шофьора казва че е *** и се прави на луд
отговор Сигнализирай
12
дедо Ташунко
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Хора, спомнете си какво твърдеше Хампацурмян вчера, че банките са стабилни и икономиката ни не е в рецесия. Бла, Бла, Бла. В България всеки дипломиран химик разбира от икономика и финанси. От м. юни натам, се очаква страшна световна инфлация, помнете ми думата.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Каква криза? Има толкова много парични средства генерирани, че няма свършване. Глад трябва да настъпи, за да има криза. Всички тези предимно американски корпорации са си измислели една игра и ще си я играят докато не дойде краят на всичко. Тесла струвала повече от Даймлер и БМВ взети заедно, но иначе са на загуба. :)))))
отговор Сигнализирай
10
Колапс
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
А хората масово теглели заеми за имоти. Мбухахаха
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Абсолютна некомпетентност и безидейност на управляващите елити, единственото което се прави е да се печатат пари без никакъв фундамент. Изсипват се огромни количества парична маса, която не отива в реалният сектор а се използва за СПЕКУЛАЦИИ, така се създават балони -борсови, на имоти, които още повече задълбочават кризата. Същият ефект имат и отрицателните лихви. Едно трябва да е ясно: фалитите са част от икономическият живот, те действат оздравително, престанете да "спасявате", нежизнеспосо
отговор Сигнализирай
8
Програмист
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До шшшштЗаконите ли са ти сложни? То такива като теб им е сложно и обувките да си завържат. Нищо сложно няма, само ти е ниска летвата.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Император Пандемий им показа какво означава "хляб и зрелище", само че без хляб. Скоро ще ядем обилносамо във виртуалните облачни услуги.
отговор Сигнализирай
Новини