IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Само в четири държави в ЕС влизаме без PCR


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
"задължително трябва да попълним PLF формуляр 48 часа преди пристигането си, в който вписваме свои лични данни, информация къде ще отседнем по време на престоя си, а също и такава относно ваксинационния ни статут"е за какво го въведохте този gdpr тогава ? за чий ...
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
Не чакайте да пътувате. Другото лято ще е по-зле. Отидете където можете според финанси и време. От края на 2022 - началото на 2023 се очаква голямото затваряне и зверски ограничения за пътуване за всички, наложени от глобалистите. Ако се ваксинирате за пътувания, недейте. Скоро никой простосмъртен няма да ходи никъде. Само определени хора. Тези три зони са за политически манипулации, нямат нищо общо с вируса. Ще слагат и махат държави по заповед на глобалистите за тези, дето не слушкат.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Не мога да разбера от какво значение са тия тестове. Тоя вирус от 2 години го има вече в другите страни.
отговор Сигнализирай
28
Цирк ес
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
И това ми било Европейски съюз, всеки си прави каквото реши и не се спазват никакви решения, думата съюз е безсмислена!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Аз ще изчакам до другото лято. Тогава ще мисля дали и къде да ходя на почивка.А дотогава - я хамилата, я хамиларя!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Ами Чехия? Отскоро и те нямат никакви изисквания за българи.А в новата заповед на министър Кацаров е записано изрично, че две са държавите с които имаме споразумение за влизане на реципрочна основа: Румъния и Чехия.Буди недоумение у мен защо не е включил и Сърбия, където можем да отидем и за един ден.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
По-объркващо заглавие явно не може да се измисли. Ваксинирате се и не ви трябва PCR тест.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 14
Тоя Европейски съюз е една голяма фалшивикация и дискриминация когато нашите права се изравнят с тия на германците Тогава ще го призная но това никога няма да, стане
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
Нали сме в зелената зона.Значи имаме по 70 положителни на ден а ни искат тестове.Толкова ли е трудно постепенно ес да отхврълят писиар тестовете и да кажат че са фалшиви.
отговор Сигнализирай
22
БХК
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До хВ добавка да кажа само - ако се погледне кои именно ваксини "осигуряват защита доживот" и се поставят на деца, леко допълнително поналива масълце в този огън.
отговор Сигнализирай
Новини