IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Семейство от Украйна опитало да влезе в Румъния с $1,6 млн.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
E, как бе... нали бегат само майки с деца по пантофи и си носат кучетата на рамо по 17 км... туй ни мош да е верно...
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Това за автомобилите е вярно.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Да не е бил Брендо? Нали украинските мъже ги държат там да защитават родината.
отговор Сигнализирай
65
Enzo
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Монетата винаги има две страни....
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Защо не ги декларирал? Тук не става въпрос за хилядарки а милиони..
отговор Сигнализирай
63
тия па румънци
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
що се не засрамят, как така конфискуват имущество на "украински патриоти"? ( казано честно не ми се коментира нищо, свързано с тази "война", защото това, което тече по медиите е бълвоч, но "нещастието" на тези украински "патриоти" ми "засегна душата").Румънците няма ли да обявят, че конфискуваните средства ще бъдат преведени във фонд за децата на Украйна, малко ала-бала и уж човещина да има?
отговор Сигнализирай
62
Кире
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 7
Честни и почтени емигранти. *** и бандити
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
Нормално и там има богати хора.. Но огромта част са бедни хорица като нас. Не разбирам говоренето на част от народа ни срещу това държавата да плаща на тези хорица да имат храна и подслон. Те не са тръгнали от кеф да бягат. В нашата страна все още има тикви със заковани петолъчка и си мислят, че Русия е СССР, но не е така там на власт е най-дивия капитализъм, корупцията е такава, нашите корумпета сравнения с тях са деца в детската градина..
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Нормалните хора не ги пускат извън градовете в Украйна, за да ги ползват за прикритие. Бягат само мишоците от западната част на страната.
отговор Сигнализирай
59
Мен
преди 2 години
Харесвам 48 Не харесвам 2
Всеки да си направи, нужните изводи
отговор Сигнализирай
Новини