IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Байдън нарече Путин "касапин", Макрон се обяви против словесната ескалация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
dakotabg
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Бай Даньо си е много добре,ама ще му мине!Само още малко...
отговор Сигнализирай
26
Ламята
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Както са я подкарали краварите следващият им президент ще е де.бил.Само ще мучи,а цял свят ще се преструва,че всичко е наред.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 51 Не харесвам 6
Бай Дън го е страх,че ще се разбере че сина му Хамстер е правил биооръжия в Украйна
отговор Сигнализирай
24
Дементокрация
преди 2 години
Харесвам 56 Не харесвам 4
Аз, Бай Дън ви призовавам да ми Вервате! И да ми давате пари! Защото... нали видяхте Сърбия! Само да се събудя вкиснал и сте аут! Подмазвайте ми се, роби! Спомнете си как ви затворихме АЕЦ-ите, ТЕЦ-овете, унищожихме ви армията, земеделието, промишлеността, здравеопазването, образованието.... Но пък имате банани, наркотици, гей-парад!... Имате всичко! Имате Паси, Поптодорова, Командиро, ... и хиляди оше ТАКИВА!!! А сега и Кичрчо! Не ривете! Радвайте се!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Байдън нарече Путин "касапин" --- Дори не е оргинален Памперса ... Така нарекоха Садам, когото и обесиха защото това са напреднала нация от 21 век... Представям си какви ли ще са тия във 22 век ако ги има изобщо... Под ниво на неандерталец.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 35
Изтеглят се вече, взеха две републики които след няколко години ще им се иска да са в ЕС, но няма да може да го имат това и ще ходят до Корекома в съседна Украйна.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 42 Не харесвам 3
Oпределено деменцията е световна заплаха. Може да предизвика световна война и да вземе много човешки животи. Виждате ли сега колко сериозна болест е?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Малийййй Куги ша са сабереме да пиеме пу ино? Мое и по 10 Кой ша черпи?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 29
Байдън взе да ме кефи, явно иска да се искара по суров от Кенеди :))) Въобще не му оставя глъдка за въздух на Джуджа :)))
отговор Сигнализирай
18
Психи-психиатър
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Kва касапница? Измислена война! Единствено част от населението се гони за да има малко бежанска криза и т.н. Всичко е цирк със задкулисни договорки на овластени среди с психхопатни наклонности
отговор Сигнализирай
Новини