IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Полша ще получи 250 танка от САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Не ме грее за овцъта Полша да ходи на заколение.
отговор Сигнализирай
99
до 169
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Дано си измислям,дано.Путин иска да си вземе обратно всички бивши социалистически държави.Иска да ''спасява'', те руснаците уж все спасяват някого.Мир скоро няма да има,докато не се въоръжат всички държави до зъби.Оборот е нужен на оръжейните заводи по цял свят.След бялата мафия с ваксините е наред оръжейната мафия.Не виждаш ли какви са новините?Всеки си дава старото оръжие на Украина и взима ново.От криза с война се излиза!Погледни назад историята и ще видиш същото.
отговор Сигнализирай
98
ууу
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До Анонимен А преди това Полша беше разделена между Австро-Унгария, Прусия и Русия .... Прусия и Русия ... замислих се. Почти еднакви имена. Между тях май няма място за Полша.
отговор Сигнализирай
97
до Дядо Поп
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
За съжаление в България има много облъчени от руската пропаганда и са за войната на Путин в Украина.Просто не чуват,че и украинците бяха така и не им се вярваше да ги нападне Путин.Има много смесени бракове и роднини между украинци и руснаци.Чак когато Путин започне да руши градовете ни тук в България,ще разберат за какво става въпрос.Никой не те кара да си друг пол.Койт е заблуждава,че да вярваш?Гледат се фактите,другото е пропаганда.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Чехия е дала танкове и бронетранспортьори на Украина.Трябва и ние да дадем за да помогнем.Путин трябва да бъде спрян или ще посегне и на Молдова.След това на Румъния,България,Полша и всички бивши социалистически страни.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Полша и поляците пак ще ядат шамарите......................много бързо забравиха как бяха разделени м/у Велика Русия и Велика Германия!!!
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Руските фашисти тръгнали да ми правят нов световен ред основан на страха от инвазия и военна агресия! ПутинХуйло!
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Браво на поляците, те заедно с укрите ще построят нов европейски съюз!!
отговор Сигнализирай
92
генерал Колев
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Руската армия е слаба и страхлива. Бих ги яко тези руснаци през 1916 и пак ще ги бия.
отговор Сигнализирай
91
до 155
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Не са само Полша и България,Германия също е отделила доста пари.Европа не се състои от 3 държави нали?Всички ще харчат,не само Европа.Кимчо заплаши Южна Корея с ядрени ракети.Има нещо планирано в цялата тази работа с войната в Европа и заплахите на изток.
отговор Сигнализирай
Новини