IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лукашенко: Полша и НАТО искат да си поделят Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Гошо
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Този май че се готви да влезе от север...
отговор Сигнализирай
26
Захаров
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Зеленски е големият ликвидатор на Украйна. Евала на клоуна.
отговор Сигнализирай
25
Зозо
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Е тоя е Саруман - белия, слуга на Мордор :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да, да, да гледах, вчера в парламента как Дуда и Зеленски обявиха, че поляците ще имат специален статут в полицията, в държавните институции и в парламента, хахаха. Ама то това с Полша се знае още от 2014та, когато полския президент заплашваше Янукович, че НАТО ще им влезе, имаше и снимки от 2015та с подялбата на териториите. А Крим между другото 2014 са оставени да се слеят с Русия за да се махне руския електорат и няма общо с окупации - предложението за отделянето и блокадата е на Тимошенко.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Това са последните опорки на жалкия русофил. До оня ден СеСеСеРе нямало да напада Украйна, били провокации от запада, а сега новото е как Полша иска част от Украйна. Мхм, вярваме на руския бедняк.
отговор Сигнализирай
22
Македония в НАТО
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Украйне земьо Македонска, пак ли ке те делиме?
отговор Сигнализирай
21
Минск
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Анонимен: Е, че какво му е лошото що не ,на нас какъв ни е късмета с другите ,а много сме сигурни май?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
11 и така няма да е. Никакви бандери няма да има. А това че киев е оставен не бомбен е за назидание. Да се види какво се случва със слугите на сащ. Зелето тръгна да дава гражданство на поляците и разни статути. Обаче никой няма да го признае това. Просто си типичното слагане и подмазване.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
а Путин не иска да отръфа нищо от Украйна
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Чудесно!! България като член на НАТО, колко от Украйна ще получи?
отговор Сигнализирай
Новини