IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Василев за бюджета: И Гърция започна с 30-40% дълг и приключи с 200%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Лаврентий
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Абе Василев, дай боже да им имаме дълговата "криза" на гърците. Сега щяхме да сме с тройни заплати и пенсии, а тарикатите като теб щяха да са с една идея по малко богати.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
До Емигрант "интервю от умен, коректен и способен политик" ? Какво това нещо което си описал? Търсиш нещо като "трезвен пияница" - нещата са взаимоизключващи.
отговор Сигнализирай
15
Прав е, за съжаление
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 5
Асен Василев и Кирил Петков се държат като партийни секретари! Само те са прави, а целият народ трябва да ги гледа с партиен плам в очите! Пълни нещастници са от ПП-ДБ!
отговор Сигнализирай
14
ННН
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
А бе тоя клоун няма ли да се скрие някъде!!!
отговор Сигнализирай
13
Свобода
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
Е и, какво и е на Гърция?
отговор Сигнализирай
12
Емигрант
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 9
Веднъж поне в годината вземете интервю от умен, коректен и способен политик бе пуйки на имитиращата журналистика ! Какъв е този клоYн сега, нали му сърбаха попарата хората ? Какво прави сравнение с Гърция, нима всяко започване подобно на друго е длъжно да свърши като другото ? Защо интервюирате само плашила които плашат постоянно докато се докопат до "кокъла" ?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
До Така. Не ти е съвсем вярна информацията за Бай ти Тошо. Няколко пъти е фалирана държавата по негово време, ама кой икономист е смеел по онова време да го обясни. В онзи режим просто никой не е разбрал какво се е случило/не без помощта на СССР/. Затова след настъпване на т.нар. демокрация всички рязко обедняхме. Иначе Асен Василев с чужда пита помен прави.
отговор Сигнализирай
10
ВЪПРОС
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
А сега колко е ? Не ти изнася да го кажеш , а ?
отговор Сигнализирай
9
тцтц
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 7
това е най смелия и оптимистичния бюджет от 30 год. , всяка година едно и също и няма никаква светлина в тунела , това все едно е да те цапардосват по главата за едно и също нещо и да не вдяваш че нещо трябва да се промени! За минфин не ни трябва счетоводител от тоя на снимката или като Дянков , видяхме ги , да се е случило нещо положително , освен че те се налапаха с пари ...трябват смели решения , необходим ни е висок стандарт , иначе младите специалисти ще бягат , трябва високо заплащане .
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Разликата е, че на нас никой дълг няма да ни опрости, нямаме лоби при мошетата...
отговор Сигнализирай
Новини