IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Еврокомисар Илва Йохансон: България и Румъния не оставиха и камък необърнат по пътя към Шенген


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Че те в градския транспорт проверяват по-често, тази говори за свободно пътуване през граница.
отговор Сигнализирай
36
ТрябваДа
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
Се премахнат всичките руски паметници улици и всичко руско и комунистическо/Партизанско от България!!!СССР /Русия Враг на България и окупатор!Вън руския ботуш!
отговор Сигнализирай
35
ПО ПОЛЕКА
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
ДА НЕ ПОДМИНЕМ ШЕНГЕНЯ, С ТАЯ БЯСНА СКОРОС ДЕТО СЕ ДВИЖИМ
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
За какво свободно пътуване бръщолеви. Нали за това са границите, не да те пуснат ей така, а да те спрат, проверят и ако няма нищо подозрително евентуално да те пуснат нататък.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Ха дано, да можем да ходим като бели хора по европата. Но имам известни резерви че Шенген ще се случи точно сега. Много русофил бе, много копейки, много руски патриот и руски партии в тая България, та ако не се случи ще има защо.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Каква полза вече от шенген то другите държави като Германия пак си сложиха проверки по границите-обезмисля са като цяло
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Точно така, много правилен коментар от г-жа Йохансон. Нашите действия са пълна противоположност на Северно Македоните например. При нас има воля хората да бъдат част от цивилизацията и там е мястото ни. Всеки нормален българин вече иска Шенген.
отговор Сигнализирай
30
Англосакс
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Вие не сте хора българските пр и мати
отговор Сигнализирай
29
om
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Зеленски още ли е на власт?
отговор Сигнализирай
28
България 2024
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Най про с тата из мет и ибрикчииНа властта Зърнарите са милионери заради дотацията укриването на данъци източването на ДДС и помощите с нашите пари!!Просанат скъпо некачествените си фуражи!!Вие разбирате ли го това или ли имате когнитивен дисонанс като народ от аутисти!!!А интелигенцията се бори за оцеляване Докъто защитава националната сигурност и сигурността за народа без пари от държавата!Плюя на тая престъпна държава!
отговор Сигнализирай
Новини