IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Съседи за убиеца Росен: Тих и скромен човек, пиели кафе


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

250
йй
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
е в тоя френски легион като ги вземат не проверяват ли за съдимост? или на тях такива им трябват - минимум изнасилва4и а ако може и убийци?
отговор Сигнализирай
249
До334
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Полицията казва,но журналистите,,разсъждават и надграждат".Всеки пише и ,,тълкува",а във форумите знайни и незнайни недорасли Шерлок Холмсовци ,,обясняват професионално"как всичко се е случило и какво ще стане.Велико нещо е интернет,можеш да си пишеш каквото ти е в главата,независимо какво има в нея.И това е факт,никой не може да ме обори.Дерзайте детективи недозрели!
отговор Сигнализирай
248
До 340
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ех тия 80%,много сте бе! И лекарствата не си пиете.
отговор Сигнализирай
247
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ако е така както се казва, че е служил във Френския легион говори за друго ниво на обучение - Там.
отговор Сигнализирай
246
набеден
преди 7 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
Този го набедиха за убиец. Първо имаше флоберков пистолет, защото не вдига щум. После пистолетът беше със заглушител, вчера казаха, че има автомат и е от Чуждестранния легион. Както е тръгнало ще кажат, че има базука и картечница. Направиха го супермен, за да оправдават управляващите некадърността си. Ама всеки от нас, обикновените хора, си мисли, че са били килъри на мафията. Като че ли и шайката от суджуци има пръст в цялата история. Нататък намирисват нещата.
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Заподозреният е пиел кафе и затова се е изнервил. В такъв служай казусът не е от ресора на полицията и ще бъде прехвърлен по компетентност към Агенцията по контрол на храните.
отговор Сигнализирай
244
пею
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
25000 вили в луково!?
отговор Сигнализирай
243
до 340
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Това по радио Ереван ли го казаха, че си толкова категоричен.
отговор Сигнализирай
242
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 29 Не харесвам 6
Така е!Оная банкянска мишка е пратила килърите!Тука има някаква гербаджийска далавера на шайката и са ги убили да не се размирише!Вече всичко е ясно
отговор Сигнализирай
241
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 40 Не харесвам 9
Не е този убиеца, истинския се намира в Банкя. Всички го знаем, защо не се търси?????!?
отговор Сигнализирай
Новини