IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Китай: Равноправен световен ред, не политика на силата!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
АЗ
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
А израел в коя организация е? Вярно в богоизбраната, за да не може никой да им държи сметка за нишо. Света просто ще ги сдъвче заедно със сащ. ЕС вече не играе а А отбора, могат да решават не дали, а кога да станат халифат
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Те руснаците не се подстригват и не себръснат и не ходят на ресторант... Само струговат, фрезоват, заваряват и копат канавки...
отговор Сигнализирай
9
Кифладжията
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Айде, и тия пуснаха плочата за НСР. Роби, не се заблуждавайте с тия лагери ЕС, НАТО, Азиатски и Шанхайски организации Всички работят за една и съща цел и скоро ще ви сложат примката около врата, че даже и чипове ще си имате.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Вие какво мислите, че в руския БВП няма 50% услуги ли?
отговор Сигнализирай
7
Кратун
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 16
Точно Китай ако стане най -силната държава в света, ще си проличи истинският им нехуманен характер. Те и сега са превърнали населението си в нещо като трудово-изправителна колония. Имат свободата да работят и да спазват реда на партията.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Еврпманафството и тук се произнесе ялово.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 27
От ШАНХАЙ СЕ ВЗИМА МАЯТА.ЧАН КАЙ *** СЪЗДАДЕ богатите по образец на САЩ.МАО по образец на Москва създаде бедните.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 37
Това е организацията на бедните лузъри, които искат да разграбят къщите на богатите. Ръководят ги няколко не толкова бедни лузъри, които нямат никакъв шанс да догонят страните от Г-7, освен ако не организират някакво размътване на водата.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
До Анонимен 1Прав си в едно........конярчетата БЯХА първа сила и то само затова, че и при двете световни войни си отлежаха оттатък голямата локва и подклаждаха огъня и ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ, срещу пари разбира се! Значи едни се бият, убиват, разрушават, унищожават, а тия лицемери трупат пачки! И това ако е човеколюбие??? Та така станаха и богати! А после прибраха и немските изобретения и учените и ......ето ти благоденствие за дълги години! А сега???? Народа вече не е *** и знае КОЙ го подкукуросва!!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 35 Не харесвам 7
Това е новата Г-8 свиквайте
отговор Сигнализирай
Новини