IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Разбиха българска мрежа за проституция във Франция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Няма по-наивна и неуважаваща себе си жена от българката. Толкова да не цени себе си!Хваща се с всякакви прошляци, издържа ги и даже лошо отношение и дори бой е способна да изтърпи! Че и симпатична... идеална за ***.
отговор Сигнализирай
30
Armagedon
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Аз се чудя , защо няма французойки да проституират в БГ-тото.Някой знае ли?
отговор Сигнализирай
29
Хм
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
По други сайтове има снимки - до една са маслини. Правилно пише някой по-долу. Продават ги още тук на кланов принцип, техни роднини ги правят жрици.Как да се оправим с тези хора, не знам. Те си имат някакви техни правила и традиции,според които живеят и други закони не признават.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Сутеньор във Франция - 20 години, убиец в България - 4 години! Реформите в съдебната система, извършени от ГРОБ!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
26
Анси
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Пезевенците са най-долнопробното съсловие на престъпният свят.Най мразените хора на всякъде по света.Те не са от човешкият род,те са съществ от по-низши светове,и мястото им е в ада,а не в затвора.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
Като си сложа цвете зад ухото и като кажа че съм рязън всички искат да го поемат. Щастливи по мен бол. С големия питон ги правим гълъбици мои.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ти па що не я пита кой Киро, ако оня дето *** на баиро е друг въпрос.
отговор Сигнализирай
23
Грую
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
#10, навремето като видеха българин и му се радваха. На една на майтап и казах че съм от Каспичан, и тя ме хвана веднага - *** и аз съм от там, къде живееш, Киро познаваш ли го...в баси издънката ме хвана :)
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не може да се храни, защото не може да си отваря устата, вливания изкуствения за да поддържат стига до 36 килограма. Жив труп. И от нерви за два дена пада на 33 килограма и организма и не издържа. Всичките органи отказват и тя умира. Млада на 41години.От страх се умира!!!! Толкова ужасяваща е била дори след балсамирането на трупа и в моргата,патоанатомите преценили че трябва да бъде погребана в затворен ковчег. За да я запомнят близки и прятели като красива жена. И да не изпаднат в ужас.
отговор Сигнализирай
Новини