IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Атентат срещу президента на Венецуела, той вини Колумбия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Иван
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Бързо наближава времето когато хората ще се страхуват да излезнат от къщи. Да се наслаждаваме на хубавото време докато можем!
отговор Сигнализирай
17
cky2kbg
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Все пак хамариканските интереси са където ума далавера в случая нефт. Държавата с най-много залежи. Другите интереси са ... близкия изток
отговор Сигнализирай
16
не е изключено ...
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
... да се е самовдривил , както некои други ... и няма да е чудно, ако сега, по този повод се въведт крути мерка за защита "на гражданите"
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
До 19Тия комунисти само с мръсни имена ги кръщават - Путин, Мадуро.....изобщо не са комунисти, диктатори са
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Баси смешното име.Тия комунисти само с мръсни имена ги кръщават - Путин, Мадуро...
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 16
така става с диктаторите ... никой не иска да търпи окови, под каквато и да е форма!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
До Гадняр 10Има ли място по света, където на власт да са дошли комунисти и да не са скапвали икономиката?==комунисти и "леви" няма никъде по света в момента. има различни разновидности на дясното, като на тези които имат засилен държавен капитализъм (който също е десен) им викаш - "комунисти", а те не са!ляво управление предполага засилено фаворизиране на на индивида и неговата лична свобода, пред икономическата свобода на бизнеса.всичко в момента по света е дясно!
отговор Сигнализирай
11
ОПААААА
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
НОВА ПРОБА ЗА ИЗНОС НА ДЕМОКРАЦИЯ....УБИСТВАТА СА СПЕЦИАЛИТЕТ НА ЕДНА ДЪРЖАВА С ЕДИН *** ЗА ПРЕЗИДЕНТ....
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 15
Личи си силната любов на военните към мaдуро - веднага се разбягаха...
отговор Сигнализирай
9
Гадняр
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 28
Има ли място по света, където на власт да са дошли комунисти и да не са скапвали икономиката?
отговор Сигнализирай
Новини