IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

1000 продажби за 4 г. и... "Правец" на тезгяха. ?500 000 и е ваш!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
do 27
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Самсунг не предлагат, а са предлагали преди 7-8 години с подобни параметри, каквито има правеца сега. Нещо подобно на Galaxy S2 e.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
според обявата за продажба се работи върху "yникaлeн пpoдyкт бeз aнaлoг в cвeтa"нещо руско ще да е
отговор Сигнализирай
25
от сиднеи австралия
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ама в цената включена ли е фабриката в китай? Щото инъче кво точно продава? Празен магазин ли? То всеки може да си наеме дюкянче и да шитка брандирани телефони в НАЙ АМА НАЙ ВИСОК СЕГМЕНТ както са писали
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Българин ще произвежда телефон хихихи ....то да не е далавера измама проституткиии дрога и тн..
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Погледнах на сайта им - актуалния им модел Правец 4++, с тея характеристики по настоящем няма как да струва пряко сили от 35-40лв. Бил е среден клас някъде 2013-14 год. сега дори ултра-нисък не може да се нарече.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Ако дават информацията като Епъл - колко телефона са доставени за продажба по магазините, може и реално купените бройки от купувачи да са значително по-малко.ПС: само за сведение - никакъв проблем не е да поръчаш на китайците да брандират с каквато марка искаш някой от 100тиците им модели и да го представиш като свой. Това важи за много продукти, не само телефони. Те (китайците) само ще се радват. Това важи с пълна сила за въпросния Правец.
отговор Сигнализирай
21
КУПИХ СИ АЙФОН 8
преди 6 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
този купи Марката преди 4 години за 1000лв продаде 1000 телефона за 4 години навъртя 11 0000 загуба и иска половин милион ха ха ха хи хи хи хо колко оли го фре трябва да си да я купиш и да продаваш по 200 телефона на година в някое гаражче
отговор Сигнализирай
20
Ми
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Като имат толкова голяма аудитория, що продават?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Малеее по 250 продукта на година или 21 продукта на месец ! По-малко от 1 продукт на ден ! 500 000 за тази компания са МАЛКО !
отговор Сигнализирай
18
Благодарим Правец
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Единствения компютър който ми донесе пари от външна и вътрешна търговия вкл износ,внос,реекспрт,транзит бе Правец 16.Не ги слядяха он *** както всички останали.
отговор Сигнализирай
Новини