IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Застреляха 18-годишен в гора край Монтана


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
гого
преди 6 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
даа който бере дърва го застига олово, ако му направишзабележка теб ще те застигне брадва...
отговор Сигнализирай
14
Ми
преди 6 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
явно на някой му е писнало, да събират дърва за огрев постоянно и по цели каруци. И тъй като за такова оплакване никой няма да ти обърне внимание, е постъпил както се прави отвъд океана,
отговор Сигнализирай
13
zeus
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
"Младеж от ромската махала на Монтана Огоста е бил убит днес в гориста местност край областния град. Според запознати гората, в която е извършено убийството, е частна собственост."
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
хайде форумните криминалсти да кажат кой е.
отговор Сигнализирай
11
Вече
преди 6 години
Харесвам 50 Не харесвам 3
на кражбата / събиране ли се вика...на хората им писна от беззаконието и започнаха сами да се саморазправят...ако имаше действаща полиция,а не банда дебелошкембелии, тоя събирача нямаше да се мотае по гората и нямаше да се стигне до тук
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Вече е много опасно човек нощем да излезе сред природата, не се знае кой пишман бракониер може да го помисли за диво прасе или елен.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
Що за държава сме? Една Япония ежогодно земетресения , урагани, тайфуни и какво ли не , но нямат *** като нашите начело на държавата. Гората от Вършец най-официално се реже, извозва с камиони и тирове и нито има полиция да ги спират нито нищо и всичко е законно и нормаално. Ще гръмнеш човек за това ,че е брал вероятно дърва за огрев за идващата зима и то дете . Няма тирове , няма камиони. Отново извършителят ще остане неразкрит.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
До преди 1 минута статията беше кратка и не ясна,но проницателните коментиращи веднага надушиха,че момчето е римлянин хаха
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
Ако е частна собственост няма значение дали е *** или българин или какъвто и да е. Крадец -> застрелян.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 16
Вече има няколко случая как бракониери застрелват хора нощно време. Разни новобогаташчета са накупили прибори за нощно виждане, на които не се различава много много дали е дивеч или хора. Стрелят най-безотговорно. Застреляли са и десетки домашни животни, вместо дивеч. Държавата забранява ползването на нощни прибори, а в същото време те се продават свободно в ловните магазини. Няма ли да се вземат някакви мерки срещу бракониерската И З М Е Т??? Защо няма истерия както за загиналите по пътя.
отговор Сигнализирай
Новини