IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

На Богоявленския водосвет... разговори за изтребителя F-16


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Рутинна процедура, която ще ни зароби за десетилетия. Не, мерси, рутината у вас вкъщи
отговор Сигнализирай
27
Зозо
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Аз съм ок да плащам двойни тройни данъци, само да не са комунистите. Ъъъъ то герб са комунисти... Сори тъ п съм
отговор Сигнализирай
26
шматка
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
До 2Мдааа Смятай за какви направо битовизми се драчим.За всички държави това си е рутинна сделка а при нас се превърна в панаир на най високо ниво.А става дума за някакви си 16 пикливи самолета
отговор Сигнализирай
25
Петров
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Помощите от ЕС ги крадата чиновниците ни - цяла армия, назначена по роднинска или сексуална линия. Нищо не стига до обикновените хора.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Айде голяма работа станало - ще ви вдигнат данъците на трошките само с 10% от 40 на 110, какъв е проблема, давате ги за цигари тези пари. Мрънкалници
отговор Сигнализирай
23
Петров
преди 6 години
Харесвам 26 Не харесвам 10
Гласувайте за ГЕРБ за да получите американско колониално управление, невежо, разрушително за страната ни, но "деморатично", т.е. свръхлакейско и добре платено за лакеите от правителството.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
За винетките не се бой я по добре кажи още ли изравяте лещ в Магнитогорск
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Рочно така генерале истината най много боли ! На гол (***) тумбак чифте пищови поне да ги бяхме разменили за домати и краставици какато с СССР .
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
"Имам нелошо предложение към гербавите как да си решат всички проблеми и да могат пак да си крадат на воля - хрърляте една кутия евра в колата на президента и го арестувате хахахаха "Да бе да, ще вземе се самоубият всички те му съкилийници от негативизма и мрънкането му вътре.....не става, после роднините на съкилийниците му ще съдят България в Страсбург....
отговор Сигнализирай
19
Василев
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 13
Най-много инвестиции в България имат страните от ЕС и Русия!Ние сме част от ЕС, получаваме милиарди евра помощи, част сме от европейския пазар, така както и европейските корпорации плащат данъци и заплати в ЕС!Русия също има интерес и инвестира в България, който си мисли че Русия иска дестабилизация на българската държава не е добре!Въпроса е защо ние трябва да захранваме американската икономика с милиарди долари???Националният интерес не винаги означава с най-силния!Агент Кайли Милис!ЦРУ!!
отговор Сигнализирай
Новини