IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Битка ще има: Уреден е мачът между Кубрат и Джошуа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Тоя мексиканец Руис направи много лоша услуга на Кубрат. Мексиканеца победи Джошуа в един странен мач( първият им) и нашия си помисли, че Джошуа не екой знае какво. Само че Джошуа срещу нашия ще изригне и ще бъде онази машина за убиване от мача му с Уайт и Кличко. Успех все пак на Кубрат и даняо не го убие оня робот.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Кобра, коя дата ще обявиш, че си се контузил? Казвай ги тия неща поне 2 месеца преди мача, че да не чакаме до последно, както стана преди първия мач. Знам, нассрал си се от страх, но пък за някоя друга аркада и комоцио си заслужават 5-6 милиона долара, нали? И дон Кобра, не го обиждай, както обиждаше Кличко преди мача ви, щото това от Кличко ще ти се стори детска приказка.Дилиън Уайт обиждаше Джошуа преди мача им, а видя какво му се случи- не могат да го съберат от въжетата щото беше в кома.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Този Джошуа е голям късметлия и щастливец, че легално ще млати българин по кривата му дзуррла, и ще спечели пари от това! Аз ги млатя и ритам безплатно по кривите им дзурли, и понякога си навличам главоболия със законите! Което малко ти убива удоволствието от свършената обществено полезна работа.
отговор Сигнализирай
13
Сандо
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
евалата на Кобрата ! не всеки стиха до мач със светобният шампион!
отговор Сигнализирай
12
Тато
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Тоя *** Джошуа не ми харесва, но Пульо нема шанс. Чисто и просто е хамал, а не спортист.
отговор Сигнализирай
11
Tpoл
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
За патронче водка ще плюя по който ми кажат!
отговор Сигнализирай
10
Рамбо 4
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 6
За имитират че,се бият малко руж сенки черви-лак и готово,а публиката ще се пули
отговор Сигнализирай
9
до 2:
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Има уточнен сценарий, кой какви удари може да нанесе, кой в кой рунд да падне и най-важното за какъв хонорар
отговор Сигнализирай
8
Аз
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
То ясно че всичко е уговорено как ще свърши но чак по новите да го пишете ;)
отговор Сигнализирай
7
Руското посолство
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Даваме по 20 ст. на коментар срещу Пулев!Ну друзя давайте!
отговор Сигнализирай
Новини