IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борис Джонсън: Великобритания ще пребори предизвикателството!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Totenkopf
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Виждам, че умопомрачителната ***, разцепва и в тази статия с "Портогалия". Так дережит, ***, Молодец!
отговор Сигнализирай
17
киро но не брейка
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
даже и борката бригадира на лондон казва че ще се преборят и ще бъдат по силни,всички главни на държавите казват на стадото си където го управляват че ще се справят и след този цирк с "вируса" ще са по силни!!!...само вашия идол бате ви боЕко ви заплашва че българите следващите две седмици ви чака адът!!!....ами че той адът си е постоянно тук ние сме си постоянно в мизерия само *** и близките до властта си живуркат ама то е до време...после ще плащат със съвестта си!!!...е ако имат такава
отговор Сигнализирай
16
Уонко Нормалият
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Защо не кажат, че европейския проект е Дело на Британия. Под диктат на хамерика? По точно на банкерите? Нищо чудно няма, че се Евакуират британците. Не им е изгодно! Ама ние се Бутаме, да ни набутат! С Цел Кражба!
отговор Сигнализирай
15
Изкукуригал
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Тоя пак ли го изтърваха,бе? Ей правилно са казали хората- такива като нас умора нямат!
отговор Сигнализирай
14
Уонко Нормалият
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Леко черта, че населението е църни и ислямизирани. Аре трий!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Няма значение какъв го наричат, резултатите ги виждат всички, както и да го наричат все му отива.
отговор Сигнализирай
12
Бубето
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
МаМунчо, добър вечер, където и да се намираш... :)
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
видът му е ужасен.поведението също..
отговор Сигнализирай
10
Бубето
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Както казват китайците: "От всяка невъзможна ситуация има поне осем изхода", от всяка криза има изход.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Борис Джонсъс не е магаре или шебек - това е само роля за пред хората. Той и хората около него са изключително опасни индивиди, които в момента точат милиони от хедж фондовете и са способни на всичко за пари. Това с глуповатия Борис е театър - не е глупав, а са цяла група пресметливи психопати.
отговор Сигнализирай
Новини